Sueno Hotels Deluxe Belek

Ultra Her Şey Dahil
 • Akkınlar mahallesi, Taşlıburun caddesi No:4 Kadriye - Serik
Sueno Hotels Deluxe Belek, Misafir memnuniyeti ve konforu için tüm detaylar düşünülmüş olup benzersiz bir deneyim ve sınırsız keyif alacağınız tatil için kapılarını açıyor.
  Otel Bilgi
  Sueno Hotels Deluxe Belek, Belek-Serik mevkiinde 1.410.000 m2 alana kurulmuş olup 426 odası bulunmaktadır. Antalya havaalanına 30 km., Belek merkeze 5 km., Antalya merkeze 40 km., Denize sıfır mesafededir. 
  Oda Özellikleri 1
  Deluxe Odalar, Golf, kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 45m2 büyüklüğündedir. Tüm odalarımızda iki adet tek kişilik yatak ve bir adet katlanabilir koltuk bulunmaktadır. Tüm odalarımızda ferah giyinme bölmesi ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızın ısıtma ve soğutması merkezi klima ile sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almak- tadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 2
  Deluxe Suit Odalar, Golf / kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 70m2 büyüklüğündedir. Deluxe Suit Odalarımız, bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır. Tüm Deluxe Suit Odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Suit odalarımızda ferah giyinme bölmesi ve balkon bulunmaktadır. Odaların ısıtma ve soğutması merkezi klima ile sağlanmaktadır. Bir adet duş ve bir adet küvet bulunduran odalarda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 3
  Superior Suit Odaların tamamı deniz manzaralı olup 70 m2 büyüklüğündedir. Superior Suit Odalar bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır. Tüm Superior Suit Odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Ayrıca ferah giyinme bölmesi ve balkon yer almaktadır. Odalarda bir adet jakuzi, bir adet küvet ve bir adet de duş bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarımızda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 4
  Superior Suit Exclusive Odalar deniz manzaralı olup 100 m2 büyüklüğündedir. Superior Suit Exclusive odalar, iki adet yatak odası ve bir adet oturma odası olmak üzere toplam üç odadan meydana gelmektedir. Tüm Superior Suit Exclusive Odalarda bir adet çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon bulunmaktadır. Ayrıca; tüm odalarda bir adet jakuzi, bir adet küvet ve bir adet de duş bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Superior Suit Exclusive Odalar için Oda Servisi hizmeti ve A’la Carte Restoranların kullanımı standartlar arasında mevcuttur. Ayrıca odalarımızda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 5
  Infinity Odalar deniz manzaralı olup 45 m2 büyüklüğündedir. Tüm Deluxe Infinity Odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon ve tamamen oda misafirin kullanımına özel 23 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, giyinme bölümü, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 6
  Deluxe Sueno Suit odalar deniz manzaralı olup 70 m2 büyüklüğündedir. Bir adet yatak odası, bir adet oturma odası ve giyim köşesinden oluşmaktadır. Tüm Deluxe Sueno Suit Odalarda; bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında ferah bir balkon ve tamamen oda misafirinin kullanımına özel 30-38 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca duş ve küvet olmak üzere iki ayrı banyo vardır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 7
  Superior Sueno Suit odaların tamamı deniz manzaralı olup toplam 100 m2 büyüklüğündedir. İki adet yatak odası ve bir adet oturma odası olmak üzere toplam 3 odadan meydana gelmektedir. Tüm Superior Sueno Suit Odalarımızda; bir adet çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon, jakuzi ve tamamen odada konaklayan misafirin kullanımına özel 75 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca; duş ve küvet olmak üzere iki ayrı banyo vardır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 8
  Ada Villalar 5 Yatak odası, 5 banyo ve geniş bir oturma odasından oluşmakta olup toplam 385 m2 büyüklüğündedir. Ada Villalarda; bir adet çift kişilik yatak; ikişerli olmak üzere, iki ayrı yatak odasında dört adet tek kişilik yatak ve alt katta ise iki ayrı yatak odasında tek kişilik iki adet daha yatak bulunmaktadır. Yatak odalarından üçünde giyinme/kabin bölmesi bulunmakta olup, tam teşeküllü mini bir mutfak, hamam, sauna, buhar banyosu, ekipmanlı bir fitness odası, masaj odası ve jakuzi Ada Villalarda yer almaktadır. Yanı sıra, Ada Villaları misafirlerinin kullanımına özel 1218 m2 alana sahip havuza açılan geniş bir teras bulunmaktadır. Ada Villalarda VRV ısıtma sistemi bulunmaktadır. Ada Villası misafirler için özel uşak servisi, Havalimanına VIP transfer hizmeti, Plajdaki özel Pavillionların kullanımı ve 70cl yerli/ yabancı alkollü içecekler ile bar servisi standartlar arasında mevcuttur. 
  Yiyecek ve İçecek
  07:00-10:00 Kahvaltı
  10:00-11:00 Geç Kahvaltı
  12:30-14:30 Öğle Yemeği
  19:00-21:30 Akşam Yemeği
  23:00-00:30 Gece Büfesi
  00:30-06:30 Gece Atıştırması
  10:00-22:00 Pastane
  08:00-19:00 Simit House / Kek& Simit & Börek
  08:00-24:00 Cafe Türk / Aperatif hizmeti
  12:30-17:00 Havuz Snack Barı
  12:30-17:00 Sueno meydanı
  11:30-17:00 Plaj Bar
  10:00-12:00 Eğlence Dünyası / Aperatif hizmeti

  Çocuk Restaurant;
  07:00-10:30 Sabah Kahvaltısı
  12:30-14:30 Öğle Yemeği
  16:00-17:00 Lollipop Çocuk Kulübü / Atıştırmalık
  19:00-20:30 Akşam Yemeği

  Barlar;
  08:00 01:00 Lobi Bar
  23:00-03:00 VIP Gece Kulübü
  10:00-00:00 Eğlence Dünyası Barı
  12:00-17:00 Gençler Barı
  23:00-03:00 Disko
  08:00-00:00 Café Türk
  10:00-21:00 Vitamin Bar
  09:00-00:00 Havuz Bar
  12:30-17:00 Sueno Meydanı Barı
  12:30-00:00 Snack Bar
  10:00-19:00 Plaj Bar
  10:00-19:00 İskele Bar
  24 saat Lounge Bar

  *Tüm barlarda (plaj ve iskele barı hariç) içeceklerde şişe ürünler servis edilmektedir. (Şişesi bulunmayan ürünler, orijinal paketi ile servis edilmektedir).Havuz bölgesinde şezlongunuza kadar içecek servisi yapılır , ücretsiz greyfurt ve portakal Suyu sunulur.

  Ultra Herşey Dahil
  Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe, tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli - yabancı alkollü alkolsüz içecekler 24 saat ücretsizdir.

  Sueno Hotels Deluxe Belek’de 24 saat boyunca, farklı zaman dilimlerinde hizmet alabileceğiniz 13 bar ve kafeteryası bulunmaktadır. Bar ve kafeteryalarda sunduğu içecek çeşitleri uluslararası markalardan seçilmiştir ve şişe ürünler servis edilmektedir. Şişesi bulunmayan ürünler ise orijinal paketi ile servis edilmektedir.

  Lobi Bar & Teras: Muhteşem bir terasa sahip olan barda 08:00 ile 00:00 saatleri arasında yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

  Lounge Bar: 24 saat boyunca hizmet veren Lounge Bar' da yüksek kaliteli özel içkilerin tadına bakabilir, özenle döşenmiş oturma bölümünde keyifle sohbet edebilirsiniz.

  Eğlence Dünyası Barı: 16:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veren barda, yerli alkolsüz içeceklerden faydalanabilirsiniz.

  Gençler Barı: Giriş katta bulunan bar yaz aylarında 14:00 ile 17:00 saatleri arasında yerli alkolsüz içecekleri ile hizmet vermektedir.

  Cafe Türk: Türk mutfağının leziz kahve geleneklerinin ürünlerini sunan Cafe Türk 08:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Vitamin Bar: SPA Merkezinde bulunan bardan dilediğiniz meşrubat, taze meyve ve sebze suyunu talep edebilirsiniz.

  Havuz Bar: Havuz başında serinlemek isteyen misafirler için yaz ayları boyunca 09:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Sueno Meydan Barı: Yaz aylarında 12:00 ile 17:00 arasında hizmet veren bardan dilediğiniz yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi alabilir, Sueno Meydanında hoşça vakit geçirebilirsiniz.

  Snack Bar: Yaz aylarında 12:30 ile 00:00 saatleri arasında açık olan Snack Bar havuz başında vakit geçirmek isteyen misafirler için birbirinden lezzetli yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler sunmaktadır.

  Plaj Bar: Yaz ayları boyunca 10:00 - 19:00 saatleri arasında açık olan Plaj Bar ile sahilde hoşça vakit geçirirken serinletici içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

  İskele Bar: Geniş iskele üzerinde bulunan İskele Bar yaz aylarında 10:00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Birdie Bar: Golf Kulübünde bulunan Birdie Bar yaz aylarında 09:00 ile 19:00 saatleri arasında ve kış aylarında 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekleriyle hizmet vermektedir ve ücretlidir.

  Disco Bar: Yaz aylarında 23:30 ile 03:00 arasında ve kış aylarında 23:00 ile 02:00 saatleri arasında açık olan barımız gecenin geç saatlerine kadar eğlenmeyi seven misafirler için yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekleriyle hizmet vermektedir.
   
  Özel Menülü Restaurantlar
  Tatilinizi unutulmaz kılmak için, akşam yemeklerinizde A’la Carte restoranlarımızı tercih edebilirsiniz. Haftanın çeşitli günlerinde hizmet veren Meksika, İtalyan, Türk Mutfağı ve Teppanyaki usulü Asya restoranlarımızda akşamın tadını çıkarabilir veya açık havada harika bir manzarası bulunan Balık ve Barbekü restoranlarımızı tercih edebilirsiniz.

  A’la Carte restoranlarımız tüm misafirlerimize açık olup, konaklamanız boyunca önceden rezervasyon yaptırarak her birini birer defa ziyaret etme şansına sahipsiniz.

  Meksika A’la Carte Restoran: Özel Meksika mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz A’la Carte Restoranımz iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  İtalyan A’la Carte Restoran: Akdeniz’in en lezzetli mutfaklarından biri olan İtalyan mutfağının en dikkat çekici lezzetlerini sunduğumuz iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Teppanyaki & Asya A’la Carte Restoran: Uzak Doğu’nun en özel yemeklerini tadabileceğiniz restoranımız iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Türk Mutfağı: Osmanlı mutfağının özenle seçilmiş lezzetlerinin buluştuğu restoranımız iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Balık A’la Carte Restoran: Akdeniz ve Ege’nin lezzetlerinin deniz ürünleriyle sunulduğu Balık A’la Carte Restoranımız dış mekanda bulunup yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Barbekü A’la Carte Restoran: Türk mutfağına ait en lezzetli ızgara ve kebap çeşitlerini bulabileceğiniz restoranımız dış mekanda bulunup yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir. 
  Havuz ve Plaj Özellikleri
  Otelin en çok öne çıkan ögelerinden biri olan ana havuzu, 7000 metrekarelik yüzme alanı ile; bölgenin en büyük ve ihtişamlı havuzları arasında yer almaktadır. İçerisinde; dinlenmek isteyen misafirler için düşünülmüş Jakuzi köşeleri, eğlenmek isteyen misafirler için ise aktivite ve spor havuzu bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra; 113 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Çocuk havuzu, 180 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Splash Havuzu, Mini Kulüp bebek kum havuzu ve 121 metrekare büyüklüğünde ana çocuk havuzu bulunmaktadır.

  Misafirlerin 4 mevsim tatilin tadını çıkarabilmesi için düşünülmüş 323 m2 büyüklüğündeki kapalı ısıtmalı havuzumuz, SPA bölgesinde yer almaktadır ve hemen dış bölümünde bulunan ısıtmalı açık havuzla bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca yine bu bölümde 30 m2 büyüklüğünde bir çocuk kapalı havuzumuz bulunmaktadır.

  Botanik bahçe içerisinde, vücudunuzun rahatlaması ve dinlenmesi için hazırlanmış 50 m2 büyüklüğünde termal havuzumuz bulunmaktadır. (Termal havuz ücretlidir.) Ayrıca, Ada Villaların bulunduğu bölgedeki 1606 metrekarelik açık havuzu Villa misafirlerinin kullanımına özel hizmet vermektedir.

  Yetişkinler ve gençlerin eğlencesi için düşünülmüş 127m uzunluğunda Rafting slide, 128m uzunluğunda Black Hole Slide, 99m uzunluğunda Body Slide, 97m uzunluğunda Small Cape Snake Dance, 30,5m uzunluğunda Multi slide, 50,5m uzunluğunda Tube body Slide, 30,5m Free fall, 65m uzunluğunda Space Tunnel, 31m uzunluğunda Dody Slide ve 12m uzunluğunda Multi Slide olmak üzere toplam 10 adet profesyonel su kaydırağımız, 8 adet çocuklara özel su kaydırağımız ve minikler için hazırladığımız su parkında 5 adet mini bebek kaydırağımız mevcuttur.

  Aqua Parkı ana havuzu toplam 375 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Çocukların eğlencesi için hazırlanan Aqua Park bölümümüzün havuzu ise 474 metrekarelik alanı ile müthiş bir eğlence vadediyor. 12 metrelik çift kızaklı kaydıraktan; 128 metrelik Kara Delik kaydırağa kadar, her yaştan misafirimizin eğlencesini pekiştirecek seçeneklerimizi beğenilerinize sunuyoruz.

  Mavi bayrak ile ödüllendirilmiş ince kumlu özel plajı, tesisin hemen önündedir ve toplam 220 metre genişliğindedir.

  Plajımızda; özel Pavillion localar, dinlenme alanları şezlong ve tenteler misafirlerin hizmetindedir.

  Ayrıca, gündüzleri güneşin tadını çıkarabileceğiniz iskelemiz; Belek Bölgesi’nin en büyük iskelesi olarak 1800 m² alana sahip olup, 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İskelemizde hoşça vakit geçirirken yudumlayabileceğiniz yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu İskele Barı bulunmaktadır.

  Siz değerli misafirlerimize odanızdaki konforu; havuz başında, plajda ve iskelede de sunan özel localarımız bulunmaktadır. Sıcak yaz günlerinde, Pavillion localarımızda dinlenebilir, ailece vakit geçirebilir ve hiç zahmet etmeden tüm yiyecek ve içecek taleplerinizi servis görevlilerimiz aracılığıyla locanıza servis ettirebilir ya da locamızda bulunan mini barımızdan faydalanabilirsiniz.

  16 adet plajda,16 adet havuz adacıklarında ve 3 adet VIP olmak üzere toplam 35 adet bulunan ve 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet veren Pavillon localarımıza dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Localarda elektronik aletlerinizi kullanabilmeniz için priz, eşyalarınızı kilitleyebileceğiniz bir kasa, servis görevlisini çağırabilmeniz için zil, geniş bant kablosuz internet hizmeti, sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı sağlayacak soğuk havlular ve vantilatör, dondurma, meyve ve çeşitli ikramlarımızdan oluşan imkanlar sizleri beklemektedir. 
  Çocuk Aktiviteleri
  ÇOCUKLA TATİL ARTIK MÜMKÜN!

  Çocukla tatil anlayışına başka bir boyut kazandıran Sueno Hotels, Türkiye’de İLK ve TEK 7/24 ücretsiz çocuk bakım hizmeti veren Lolipop Çocuk Kulübü sayesinde, çocuklu ailelere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.

  İLK’LERİ ÖNEMSİYORUZ…

  Sueno Hotels olarak, misafirlerimize İLK ve ayrıcalıklı hizmetleri sunarken, ilk olmanın verdiği heyecanı unutmuyoruz. Çocuklarımızın İLK tatillerinin önem taşıdığını ve zihinlerinde tatil anlayışını oluşturduğuna inandığımız için; onlara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor, kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz.

  *Sueno Hotels Golf Belekt’te konaklayan misafirlerimiz Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait Mini Kulüp’ten faydalanabilmektedir.

  AYRICALIKLI HİZMETLERİMİZ

  Lolipop Çocuk Kulübünde, zaman sınırlaması yok: Eğlence 7 gün 24 saat devam ediyor!

  Akdeniz’in en büyük çocuk kulübü: İçinde çocuk resepsiyonu, macera odası, bebek odası, uyku odası, aktivite odaları, mutfak, bale salonu, botanik bahçe, sinema, kütüphane, kostüm tasarlama atölyesinin bulunduğu iki katlı kapalı alanın yanı sıra teras katında, futbol, basketbol, voleybol sahası, çocuk oyun parkı, su parkı, bebek kum havuzu, çocuk havuzu ile benzersiz bir hizmet sunuyoruz!

  Çocuklar! Önüm, arkam, sağım, solum EĞLENCE!: Her yaş grubuna göre titizlikle hazırlanmış, birbirinden eğlenceli aktivitelerimiz sayesinde, çocuklarımız tatile doyacak! Lolipop Çocuk Kulübünde; geleceğin minik balerinleri, hamarat aşçıları, yetenekli stilistleri, dansçıları ve en önemlisi de tatilde bile öğrenmeye devam eden, farklı milletlerden arkadaşlarıyla oyun oynayıp sosyalleşme şansını yakalayan çocuklar bir araya geliyor... Burada eğlencede ve oyunda sınır yok!

  LUNAPARK’SIZ TATİL OLMAZ!: Kapıdan içeri adımını atan minikler için, eğlence şimdi başlıyor. Çarpışan arabalar, atlıkarıncalar, birbirinden eğlenceli araba oyunları, dönme dolap, yumuşak oyun alanları, bowling, 7D sinema ve daha da fazlası... Game Land’ de çocuklar doyasıya eğlenirken, anne babalar da çocukluklarına geri dönüyorlar.

  7’den 70’e eğlence Game Land’de! Gameland’de çocuklar doyasıya eğlenirken, anne babalar da çocukluklarına geri dönüyorlar.

  Lunapark Araçları, Dönme Dolap, Discovery, Çarpışan Oto, Riding Sekolin, Atlı Karınca, BMW Car, Rodeo, Playstation, 7D Sinema, Bowling, Bilardo ve bir çok ateri oyunları dahil olmak üzere 80 farklı çeşit oyuncak ile tatil boyu eğlencenizi garanti ediyoruz.

  Game Land 16.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Game Land hizmeti *ücretlidir.

  Çocuk Restoranı: Birbirinden eğlenceli sunumlar ve nefis yemekler, çocuk menüsünde minik misafirlerimiz için özenle hazırlanıyor.

  Çocuk Aquaparkı: Artık, yetişkinlerin aquaparkında çocuklar, sıra beklemeyecekler… Çünkü Sueno Hotels’de onları bekleyen bir çocuk aquaparkımız mevcut! Aquapark’da kaymak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

  Sosyal Sorumluluk Projelerimiz: Ağaçların da tıpkı çocuklarımız gibi geleceğimiz ve yarınlarımız olduğuna inanıyoruz. Bu fikirden yola çıkarak, Balıkesir Sueno Ormanı’na otelimizde konaklayan 1-12 yaş arası yerli yabancı her bir çocuğumuz için, TEMA vakfı iş birliği ile bir fidan dikiyoruz. Çocuklarımızı sadece şimdi değil, geleceklerini de önemsiyoruz.

  Çocuk Şenlik ve Festivallerimiz: Belli periyotlarda düzenlenen “Sueno Çocuk Festivali” ile yaz tatili daha da keyifli hale geliyor. Masal kahramanları, birbirinden eğlenceli çocuk şovları, oyunlar, yarışmalar ve sürpriz hediyeler ile hafızalara unutulmaz bir tatil deneyimi kazınıyor.

  YAŞ GRUPLARINA GÖRE ETKİNLİKLER

  1-3 Yaş Bebek Kulübü: Sueno Hotels’de sadece çocuklu aileler değil, bebekli aileler de tatilin tadını doyasıya yaşıyor. Belirli periyotlarda ve belli saatlerde bebeğinizi alanında uzman kişilere emanet edeceğiniz bebek kulübümüz sayesinde, tatil işte şimdi başlıyor.

  Bebek Kulübümüz, 1 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 10:00-12:30 / 14:30-17:00/ 20:00-22:00 saat dilimlerinde ebeveynsiz bebek bakımı hizmeti vermektedir. Belirtilen tarihler dışında, bebekler ebeveynleri gözetiminde bebek odasında kalmalıdırlar.

  Bebekli misafirlerimize özel hizmetlerimiz;

  Bebek yatağı, bebek maması, mama hazırlama köşesi (çocuk restaurantında ve çocuk kulübünde), bebek arabası (müsaitlik durumunda) lazımlık, mama sandalyesi, biberon temizleyicisi, çocuk büfesi, bebek önlüğü, özel bebek bakıcılığı hizmeti. (*ücretlidir.)

  4-7 Yaş Sanatseverler Kulübü:

  4-7 yaş arasındaki çocuklarımıza özel motor ve kas gelişimlerine katkıda bulunacak, birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler Lolipop Çocuk Kulübünde küçük misafirlerimizi bekliyor.

  Aktiviteler;

  Yaratıcı Sanat Etkinlikleri, Mutfak Atölyesi, Eğitici Aktiviteler, Çevre ve Geri Dönüşüm Etkinlikleri, Bale Eğitimi, Kostüm Tasarlama Atölyesi, Oyunlar ve yarışmalar, Bilim Atölyesi, Havuz ve Sahil Etkinlikleri, Çocuk Diskosu, Çocuk Şovları, Çocuk Partileri.

  8-12 Yaş Sporseverler Kulübü:

  Lolipop Çocuk Kulübünün 8-12 yaş arasındaki çocuklara özel spor ve hareket dolu programı ile çocuklar ebeveynlerine ihtiyaç duymadan okul stresini atıp, yeni bir döneme bomba gibi hazırlanacak…

  Aktiviteler;

  Golf ve tenis dersleri( Profosyenel eğitmenler tarafından), Havuz Oyunları, Oyunlar, Yarışmalar, Sahil Etkinlikleri, Futbol, Basketbol, Voleybol, Çevre ve Geri Dönüşüm Etkinlikleri, Eğitsel Etkinlikler, Çocuk Diskosu, Çocuk Şovları, Çocuk Partileri.

  HİZMETLERİMİZ

  Sueno At Çiftliği: Günlük yaşamda henüz sadık dostlarımızla buluşma şansını bulamayan çocuklarımız, tesisimiz içinde bulunan Sueno At Çiftliği’nde midillilerimiz ile tanışıyor.

  Bebek Bakıcılığı Hizmeti: Tatiliniz boyunca, rezervasyon yaptırarak, Bebek bakıcısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. (*Ücretlidir.)

  Tema Ağaç Kardeşliği: Otelimizde konaklayan her 1-12 yaş yerli ve yabancı çocuğumuz için Sueno Balıkesir Ormanı’nda bir fidan dikiyoruz.

  Temalı Doğum Günü Partileri: Çocuğunuzun doğum gününü temalı bir parti ile kutlamaya ne dersiniz? Detaylı bilgi ve rezervasyon için. Lütfen email ile iletişime geçiniz. 
  Aktiviteler
  Yetişkinler ve çocuklar için gün boyunca aktiviteler ve gece şovları yapılmaktadır.

  Havuz oyunları, Canlı müzik, Parti gecesi (Haftada 3 kez), Konserler (bazı aylar), Gece turnuvaları, Karaoke gecesi, Ünlü uluslararası grupların dans gösterileri, Akrobatik şovlar, Plaj partileri, Özel organizasyonlar, Günlük turnuvalar, Konsept partiler, Akşam animasyonu, Açık hava disko, Sinema, Açık hava sineması aktiviteler arasında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  *Oyun konsolları ücretli olarak kullanılmaktadır.
  *Rüzgar Sörfü Lisans gerektirmektedir. 
  Spa ve Sağlık
  Bütün bir yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, modern mimarisiyle Türkiye’ nin en kapsamlı SPA merkezi sizleri bekliyor. 5800 metrekarelik benzerlerinden oldukça geniş bir alana sahip SPA’ da hem ruhunuzu hem de bedeninizi şımartın...

  2 katlı SPA merkezimizde; 2 tanesi kadınlara özel olmak üzere 4 adet Türk hamamı, 1 tanesi Rus saunası, 2 tanesi kadınlara özel sauna olmak üzere toplam 5 adet sauna, 1 tanesi bitkisel buhar odası olmak üzere toplam 3 adet buhar odası ve 2 adet 150 m2 alana kurulmuş, içerisinde hamam, sauna, buhar odası, jakuzi ve masaj odasının bulunduğu ücretli VIP SPA dairesi, iki adet çiftlere özel 60 m2 jakuzili oda bulunmaktadır.

  Saman odası: Özel olarak dizayn edilmiş ve yulaf samanıyla donatılmış saman odamızda bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Tuz odası: Özel yapısı sayesinde Himalaya Tuzu; astım, bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili bir role sahiptir. Yanı sıra tuz odamızın cildi iyileştirici ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri sayesinde; güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Çamur odası: Çamur kaplıcaları ile meşhur olan Afyon’dan özel olarak getirttiğimiz mineralli çamur; cildinizin kuruluk leke ve diğer rahatsızlıklarının tedavisine katkıda bulunacak aynı zamanda vücudunuz daha çabuk dinlenip, zinde kalacaktır. *Ücretlidir.

  Kum odası: Mısır’ dan getirmiş olduğumuz özel kumu kullandığımız kum odamızda, kış aylarında bile misafirlerimize sahil keyfini yaşatmaktayız. Sıcak kuma gömülerek tüm negatif enerjinizi orada bırakabilir, plajdaymışçasına hoşça vakit geçirebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Termal havuz: 40 derece sıcaklıktaki termal havuzumuzda; vücudunuzu dinlendirebilir, jakuzi ve su masajının tadını çıkarabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Buz odası: Hamam, sauna ve buhar odasının ardından ferahlamak ve kan dolaşımınızı düzenlemek için buz odamızı tercih edebilir, vücudunuzu rahatladığını ve dinlendiğini hissedebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Macera Tüneli: Hem ses hem ışık oyunlarıyla 3 ayrı parkurdan oluşan toplamda 15 metre uzunluğundaki macera tünelimizde hem eğlenebilir hem de hamam, sauna ve buhar odasında ısınmış olan vücudunuzu ferahlatabilir ve kılcal damarlarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Su Yataklı Dinlenme Odası: Özel olarak üretilmiş sıcak su yatağı sayesinde, üzerine yattığınızda vücudunuzu sarar ve şeklini alır, renk terapisi ve özel kokusuyla tam bir dinlenme sağlar. *Ücretlidir.

  Rus Saunası: Nem oranı atmosferdeki nem oranına yakın olan Rus saunamız, cildinizin yumuşacık olmasını ve gençleşmiş hissetmenizi sağlayacak. *Ücretlidir.

  Güzellik merkezi, SPA merkezinin en çok öne çıkan bölümlerinden biridir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan uygulamalar ve her biri alanında profesyonel ekibimizin kullandığı en kaliteli marka ürünler ile benzerlerinden ayrılmaktadır. 3 adet son teknoloji ekipmanların bulunduğu cilt bakım odası, 24 adet bakım odası ile her cilt tipine uygun cilt ve vücut bakımları, kuaför hizmeti ve diğer birçok güzellik ve bakım seçeneklerini barındıran güzellik merkezinden bay, bayan ve çocuk misafirler dilediğince faydalanabilmektedir. *Ücretlidir.

  Şarap Odası: Kırmızı şarabın ılık su ile karıştırıldığındaki gençleştirici ve mutluluk verici etkisiyle, gerçek anlamda anti-aging bakımının keyfini yaşayabilirsiniz. Sonrasında ise tüm vücuda uygulanan üzüm çekirdeği peelingi ve üzüm yağıyla yapılan masaj ile şarap odasından gençleşmiş şekilde ayrılacaksınız. *Ücretlidir.

  Zayıflama Odası: 60 m2 büyüklüğündeki son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma terapi programlarımızı tercih edebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Ozon Terapi Odası: Ozon terapimiz sayesinde, stresten kurtulacak aynı zamanda vücudunuzdaki toksinlerden arınarak zayıfladığınızı ve zinde olduğunuzu hissedeceksiniz. *Ücretlidir.

  Balneoterapi Odası: Balneoterapi; sıcak suyun kendisi ve barındırdığı mineralleri sayesinde eklemlerin kireçlenmeyi önler, genç yaşta ortaya çıkabilecek olan hastalıkların henüz fark edilmeden engellenmesini sağlar ve well-aging için ortam oluşturur.

  Selülit tedavisinde, çeşitli hastalıklar nedeniyle vücutta oluşan ödemin atılmasında faydalı olan, bölgesel zayıflama ve vücut sıkıştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir. *Ücretlidir.

  Calista: Calista cihazı, Lipo lazer Roller vakum (LPG), LED, Kavitasyon ve RF’in tek bir cihazda buluşturulmuş halidir. *Ücretlidir.

  Botu VIP Anti Aging: Enjeksiyona gerek duymadan, kasların kasılmasını %82 oranında azaltarak kırışıklık görünümünü belirgin şekilde dolduran bir bakım uygulamasıdır.

  Fresh Caviar: Cildin nemlenmesini, beslenme ve sıkılaşmasını sağlayan 3 aşamalı bir bakımdır ve genç görünümlü bir cildin temel besinlerinin teminini sağlar.

  Genxskin: Bu tedavi yöntemi; extracelular matrixte bulunan 14 geni aktifleştirerek 14 gün sonunda gözle görülür bir anti-aging etkisi yaratır.

  Energy Lift: Yerleşik yağ hücrelerini azaltan ve gözle görülür şekilde yüz hatlarını şekillendiren bir bakım türüdür.

  Thalgomen Ocean Facial: Erkeklere özel hazırlanan bu bakım, cildi yeniler ve yoğun enerji kazandırır. 
  Balayı Uygulaması
  Müsaitlik doğrultusunda oda kategorisi, süite yükseltilir.
  A’la carte restoranda, kalp şeklinde pasta ikramı yapılır.
  Odaya taze çiçek aranjmanı.
  Odaya tütsü ve kokulu mumlar yerleştirilir.
  Odaya meyve sepeti ve bir şişe köpüklü şarap ikram edilir.
  Tatilinizin herhangi bir sabahında odaya ücretsiz kahvaltı servis edilir (Kahvaltının servis saati, giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır).
  Suit deki banyonuz gül yaprakları ile süslenir.
  A’la carte restoranlarımızdan birinde süslenmiş bir özel bir masada bir kere ücretsiz bir akşam yemeği ve köpüklü şarap servis edilir. (Yemeğin günü giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır).
  SPA merkezindeki uygulamalarda %25 indirim ve özel Süitlerden birinde ağırlama yapılır.
  Balayına özel oda süslemesi (Özel nevresimler, güller, terlik, bornoz, kalp şeklinde balonlar vs.) 
  Programlar / Galalar
  2019 Yılbaşı Gala Programı
  *** Sueno Hotels Deluxe Belek (Sueno Hotels Golf Belek misafirler Sueno Hotels Deluxe Belek' te ki galaya katılacaklardır) Yılbaşı gecesi, “ENBE ORKESTRASI eşliğinde gala yemeği ve sürpriz eğlencelerle dolu Yılbaşı Gala programımız” olacaktır.
  *** Yılbaşı gecesi çocuk misafirler için; animatörler nezaretinde ayrı salonda yemek ve eğlence programı organize edilecek olup , “Yılbaşı Gala” sına katılmak isteyen çocuk misafirler kişi başı üzerinden ücretlendirilecektir.
   
  İptal ve Değişiklik Şartı
  Konaklama başlangıcından 21 gün öncesine kadar yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde tüketiciden herhangi bir kesinti yapılmaz. Konaklama başlangıcından 15 gün öncesine kadar yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 15 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.
  (Erken Rezervasyon İndirimli ürünler istisnadır)

  Erken rezervasyon dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama başlangıcından 45 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir , 45 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.

  Erken rezervasyon seyahat iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıcına 72 saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

  Rezervasyon değişikliklerinde, değişikliğin yapılacağı tarihteki güncel şartlar ve ücretlendirme geçerli olacaktır. 
  Google Koordinatları
  36°51'21.1"N 31°02'03.7"E 
  Otel Bilgi
  Sueno Hotels Deluxe Belek, Belek-Serik mevkiinde 1.410.000 m2 alana kurulmuş olup 426 odası bulunmaktadır. Antalya havaalanına 30 km., Belek merkeze 5 km., Antalya merkeze 40 km., Denize sıfır mesafededir. 
  Oda Özellikleri 1
  Deluxe Odalar, Golf, kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 45m2 büyüklüğündedir. Tüm odalarımızda iki adet tek kişilik yatak ve bir adet katlanabilir koltuk bulunmaktadır. Tüm odalarımızda ferah giyinme bölmesi ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızın ısıtma ve soğutması merkezi klima ile sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almak- tadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 2
  Deluxe Suit Odalar, Golf / kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 70m2 büyüklüğündedir. Deluxe Suit Odalarımız, bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır. Tüm Deluxe Suit Odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Suit odalarımızda ferah giyinme bölmesi ve balkon bulunmaktadır. Odaların ısıtma ve soğutması merkezi klima ile sağlanmaktadır. Bir adet duş ve bir adet küvet bulunduran odalarda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 3
  Superior Suit Odaların tamamı deniz manzaralı olup 70 m2 büyüklüğündedir. Superior Suit Odalar bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır. Tüm Superior Suit Odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Ayrıca ferah giyinme bölmesi ve balkon yer almaktadır. Odalarda bir adet jakuzi, bir adet küvet ve bir adet de duş bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarımızda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 4
  Superior Suit Exclusive Odalar deniz manzaralı olup 100 m2 büyüklüğündedir. Superior Suit Exclusive odalar, iki adet yatak odası ve bir adet oturma odası olmak üzere toplam üç odadan meydana gelmektedir. Tüm Superior Suit Exclusive Odalarda bir adet çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon bulunmaktadır. Ayrıca; tüm odalarda bir adet jakuzi, bir adet küvet ve bir adet de duş bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Superior Suit Exclusive Odalar için Oda Servisi hizmeti ve A’la Carte Restoranların kullanımı standartlar arasında mevcuttur. Ayrıca odalarımızda; LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 5
  Infinity Odalar deniz manzaralı olup 45 m2 büyüklüğündedir. Tüm Deluxe Infinity Odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon ve tamamen oda misafirin kullanımına özel 23 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, giyinme bölümü, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 6
  Deluxe Sueno Suit odalar deniz manzaralı olup 70 m2 büyüklüğündedir. Bir adet yatak odası, bir adet oturma odası ve giyim köşesinden oluşmaktadır. Tüm Deluxe Sueno Suit Odalarda; bir adet çift kişilik yatak, bir adet katlanabilir koltuk ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında ferah bir balkon ve tamamen oda misafirinin kullanımına özel 30-38 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca duş ve küvet olmak üzere iki ayrı banyo vardır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 7
  Superior Sueno Suit odaların tamamı deniz manzaralı olup toplam 100 m2 büyüklüğündedir. İki adet yatak odası ve bir adet oturma odası olmak üzere toplam 3 odadan meydana gelmektedir. Tüm Superior Sueno Suit Odalarımızda; bir adet çift kişilik yatak, iki adet tek kişilik yatak ve ve bir adet köşe koltuk bulunmaktadır. Odaların tamamında ferah bir balkon, jakuzi ve tamamen odada konaklayan misafirin kullanımına özel 75 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca; duş ve küvet olmak üzere iki ayrı banyo vardır. Isıtma ve soğutma merkezi klima sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. Odalarda LCD televizyon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, günlük tazelenmekte olan mini bar, duş ve direkt bağlantılı telefon standart olarak yer almaktadır. Odalarda geniş bant kablosuz internet hizmeti verilmektedir. 
  Oda Özellikleri 8
  Ada Villalar 5 Yatak odası, 5 banyo ve geniş bir oturma odasından oluşmakta olup toplam 385 m2 büyüklüğündedir. Ada Villalarda; bir adet çift kişilik yatak; ikişerli olmak üzere, iki ayrı yatak odasında dört adet tek kişilik yatak ve alt katta ise iki ayrı yatak odasında tek kişilik iki adet daha yatak bulunmaktadır. Yatak odalarından üçünde giyinme/kabin bölmesi bulunmakta olup, tam teşeküllü mini bir mutfak, hamam, sauna, buhar banyosu, ekipmanlı bir fitness odası, masaj odası ve jakuzi Ada Villalarda yer almaktadır. Yanı sıra, Ada Villaları misafirlerinin kullanımına özel 1218 m2 alana sahip havuza açılan geniş bir teras bulunmaktadır. Ada Villalarda VRV ısıtma sistemi bulunmaktadır. Ada Villası misafirler için özel uşak servisi, Havalimanına VIP transfer hizmeti, Plajdaki özel Pavillionların kullanımı ve 70cl yerli/ yabancı alkollü içecekler ile bar servisi standartlar arasında mevcuttur. 
  Yiyecek ve İçecek
  07:00-10:00 Kahvaltı
  10:00-11:00 Geç Kahvaltı
  12:30-14:30 Öğle Yemeği
  19:00-21:30 Akşam Yemeği
  23:00-00:30 Gece Büfesi
  00:30-06:30 Gece Atıştırması
  10:00-22:00 Pastane
  08:00-19:00 Simit House / Kek& Simit & Börek
  08:00-24:00 Cafe Türk / Aperatif hizmeti
  12:30-17:00 Havuz Snack Barı
  12:30-17:00 Sueno meydanı
  11:30-17:00 Plaj Bar
  10:00-12:00 Eğlence Dünyası / Aperatif hizmeti

  Çocuk Restaurant;
  07:00-10:30 Sabah Kahvaltısı
  12:30-14:30 Öğle Yemeği
  16:00-17:00 Lollipop Çocuk Kulübü / Atıştırmalık
  19:00-20:30 Akşam Yemeği

  Barlar;
  08:00 01:00 Lobi Bar
  23:00-03:00 VIP Gece Kulübü
  10:00-00:00 Eğlence Dünyası Barı
  12:00-17:00 Gençler Barı
  23:00-03:00 Disko
  08:00-00:00 Café Türk
  10:00-21:00 Vitamin Bar
  09:00-00:00 Havuz Bar
  12:30-17:00 Sueno Meydanı Barı
  12:30-00:00 Snack Bar
  10:00-19:00 Plaj Bar
  10:00-19:00 İskele Bar
  24 saat Lounge Bar

  *Tüm barlarda (plaj ve iskele barı hariç) içeceklerde şişe ürünler servis edilmektedir. (Şişesi bulunmayan ürünler, orijinal paketi ile servis edilmektedir).Havuz bölgesinde şezlongunuza kadar içecek servisi yapılır , ücretsiz greyfurt ve portakal Suyu sunulur.

  Ultra Herşey Dahil
  Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe, tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli - yabancı alkollü alkolsüz içecekler 24 saat ücretsizdir.

  Sueno Hotels Deluxe Belek’de 24 saat boyunca, farklı zaman dilimlerinde hizmet alabileceğiniz 13 bar ve kafeteryası bulunmaktadır. Bar ve kafeteryalarda sunduğu içecek çeşitleri uluslararası markalardan seçilmiştir ve şişe ürünler servis edilmektedir. Şişesi bulunmayan ürünler ise orijinal paketi ile servis edilmektedir.

  Lobi Bar & Teras: Muhteşem bir terasa sahip olan barda 08:00 ile 00:00 saatleri arasında yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

  Lounge Bar: 24 saat boyunca hizmet veren Lounge Bar' da yüksek kaliteli özel içkilerin tadına bakabilir, özenle döşenmiş oturma bölümünde keyifle sohbet edebilirsiniz.

  Eğlence Dünyası Barı: 16:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veren barda, yerli alkolsüz içeceklerden faydalanabilirsiniz.

  Gençler Barı: Giriş katta bulunan bar yaz aylarında 14:00 ile 17:00 saatleri arasında yerli alkolsüz içecekleri ile hizmet vermektedir.

  Cafe Türk: Türk mutfağının leziz kahve geleneklerinin ürünlerini sunan Cafe Türk 08:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Vitamin Bar: SPA Merkezinde bulunan bardan dilediğiniz meşrubat, taze meyve ve sebze suyunu talep edebilirsiniz.

  Havuz Bar: Havuz başında serinlemek isteyen misafirler için yaz ayları boyunca 09:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Sueno Meydan Barı: Yaz aylarında 12:00 ile 17:00 arasında hizmet veren bardan dilediğiniz yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi alabilir, Sueno Meydanında hoşça vakit geçirebilirsiniz.

  Snack Bar: Yaz aylarında 12:30 ile 00:00 saatleri arasında açık olan Snack Bar havuz başında vakit geçirmek isteyen misafirler için birbirinden lezzetli yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler sunmaktadır.

  Plaj Bar: Yaz ayları boyunca 10:00 - 19:00 saatleri arasında açık olan Plaj Bar ile sahilde hoşça vakit geçirirken serinletici içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

  İskele Bar: Geniş iskele üzerinde bulunan İskele Bar yaz aylarında 10:00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Birdie Bar: Golf Kulübünde bulunan Birdie Bar yaz aylarında 09:00 ile 19:00 saatleri arasında ve kış aylarında 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekleriyle hizmet vermektedir ve ücretlidir.

  Disco Bar: Yaz aylarında 23:30 ile 03:00 arasında ve kış aylarında 23:00 ile 02:00 saatleri arasında açık olan barımız gecenin geç saatlerine kadar eğlenmeyi seven misafirler için yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekleriyle hizmet vermektedir.
   
  Özel Menülü Restaurantlar
  Tatilinizi unutulmaz kılmak için, akşam yemeklerinizde A’la Carte restoranlarımızı tercih edebilirsiniz. Haftanın çeşitli günlerinde hizmet veren Meksika, İtalyan, Türk Mutfağı ve Teppanyaki usulü Asya restoranlarımızda akşamın tadını çıkarabilir veya açık havada harika bir manzarası bulunan Balık ve Barbekü restoranlarımızı tercih edebilirsiniz.

  A’la Carte restoranlarımız tüm misafirlerimize açık olup, konaklamanız boyunca önceden rezervasyon yaptırarak her birini birer defa ziyaret etme şansına sahipsiniz.

  Meksika A’la Carte Restoran: Özel Meksika mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz A’la Carte Restoranımz iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  İtalyan A’la Carte Restoran: Akdeniz’in en lezzetli mutfaklarından biri olan İtalyan mutfağının en dikkat çekici lezzetlerini sunduğumuz iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Teppanyaki & Asya A’la Carte Restoran: Uzak Doğu’nun en özel yemeklerini tadabileceğiniz restoranımız iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Türk Mutfağı: Osmanlı mutfağının özenle seçilmiş lezzetlerinin buluştuğu restoranımız iç mekanda bulunup kış aylarında 19:00-21:30 saatleri arasında ve yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Balık A’la Carte Restoran: Akdeniz ve Ege’nin lezzetlerinin deniz ürünleriyle sunulduğu Balık A’la Carte Restoranımız dış mekanda bulunup yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

  Barbekü A’la Carte Restoran: Türk mutfağına ait en lezzetli ızgara ve kebap çeşitlerini bulabileceğiniz restoranımız dış mekanda bulunup yaz aylarında 19:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir. 
  Havuz ve Plaj Özellikleri
  Otelin en çok öne çıkan ögelerinden biri olan ana havuzu, 7000 metrekarelik yüzme alanı ile; bölgenin en büyük ve ihtişamlı havuzları arasında yer almaktadır. İçerisinde; dinlenmek isteyen misafirler için düşünülmüş Jakuzi köşeleri, eğlenmek isteyen misafirler için ise aktivite ve spor havuzu bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra; 113 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Çocuk havuzu, 180 m2 büyüklüğünde Mini Kulüp Splash Havuzu, Mini Kulüp bebek kum havuzu ve 121 metrekare büyüklüğünde ana çocuk havuzu bulunmaktadır.

  Misafirlerin 4 mevsim tatilin tadını çıkarabilmesi için düşünülmüş 323 m2 büyüklüğündeki kapalı ısıtmalı havuzumuz, SPA bölgesinde yer almaktadır ve hemen dış bölümünde bulunan ısıtmalı açık havuzla bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca yine bu bölümde 30 m2 büyüklüğünde bir çocuk kapalı havuzumuz bulunmaktadır.

  Botanik bahçe içerisinde, vücudunuzun rahatlaması ve dinlenmesi için hazırlanmış 50 m2 büyüklüğünde termal havuzumuz bulunmaktadır. (Termal havuz ücretlidir.) Ayrıca, Ada Villaların bulunduğu bölgedeki 1606 metrekarelik açık havuzu Villa misafirlerinin kullanımına özel hizmet vermektedir.

  Yetişkinler ve gençlerin eğlencesi için düşünülmüş 127m uzunluğunda Rafting slide, 128m uzunluğunda Black Hole Slide, 99m uzunluğunda Body Slide, 97m uzunluğunda Small Cape Snake Dance, 30,5m uzunluğunda Multi slide, 50,5m uzunluğunda Tube body Slide, 30,5m Free fall, 65m uzunluğunda Space Tunnel, 31m uzunluğunda Dody Slide ve 12m uzunluğunda Multi Slide olmak üzere toplam 10 adet profesyonel su kaydırağımız, 8 adet çocuklara özel su kaydırağımız ve minikler için hazırladığımız su parkında 5 adet mini bebek kaydırağımız mevcuttur.

  Aqua Parkı ana havuzu toplam 375 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Çocukların eğlencesi için hazırlanan Aqua Park bölümümüzün havuzu ise 474 metrekarelik alanı ile müthiş bir eğlence vadediyor. 12 metrelik çift kızaklı kaydıraktan; 128 metrelik Kara Delik kaydırağa kadar, her yaştan misafirimizin eğlencesini pekiştirecek seçeneklerimizi beğenilerinize sunuyoruz.

  Mavi bayrak ile ödüllendirilmiş ince kumlu özel plajı, tesisin hemen önündedir ve toplam 220 metre genişliğindedir.

  Plajımızda; özel Pavillion localar, dinlenme alanları şezlong ve tenteler misafirlerin hizmetindedir.

  Ayrıca, gündüzleri güneşin tadını çıkarabileceğiniz iskelemiz; Belek Bölgesi’nin en büyük iskelesi olarak 1800 m² alana sahip olup, 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İskelemizde hoşça vakit geçirirken yudumlayabileceğiniz yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu İskele Barı bulunmaktadır.

  Siz değerli misafirlerimize odanızdaki konforu; havuz başında, plajda ve iskelede de sunan özel localarımız bulunmaktadır. Sıcak yaz günlerinde, Pavillion localarımızda dinlenebilir, ailece vakit geçirebilir ve hiç zahmet etmeden tüm yiyecek ve içecek taleplerinizi servis görevlilerimiz aracılığıyla locanıza servis ettirebilir ya da locamızda bulunan mini barımızdan faydalanabilirsiniz.

  16 adet plajda,16 adet havuz adacıklarında ve 3 adet VIP olmak üzere toplam 35 adet bulunan ve 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet veren Pavillon localarımıza dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Localarda elektronik aletlerinizi kullanabilmeniz için priz, eşyalarınızı kilitleyebileceğiniz bir kasa, servis görevlisini çağırabilmeniz için zil, geniş bant kablosuz internet hizmeti, sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı sağlayacak soğuk havlular ve vantilatör, dondurma, meyve ve çeşitli ikramlarımızdan oluşan imkanlar sizleri beklemektedir. 
  Çocuk Aktiviteleri
  ÇOCUKLA TATİL ARTIK MÜMKÜN!

  Çocukla tatil anlayışına başka bir boyut kazandıran Sueno Hotels, Türkiye’de İLK ve TEK 7/24 ücretsiz çocuk bakım hizmeti veren Lolipop Çocuk Kulübü sayesinde, çocuklu ailelere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.

  İLK’LERİ ÖNEMSİYORUZ…

  Sueno Hotels olarak, misafirlerimize İLK ve ayrıcalıklı hizmetleri sunarken, ilk olmanın verdiği heyecanı unutmuyoruz. Çocuklarımızın İLK tatillerinin önem taşıdığını ve zihinlerinde tatil anlayışını oluşturduğuna inandığımız için; onlara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor, kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz.

  *Sueno Hotels Golf Belekt’te konaklayan misafirlerimiz Sueno Hotels Deluxe Belek’e ait Mini Kulüp’ten faydalanabilmektedir.

  AYRICALIKLI HİZMETLERİMİZ

  Lolipop Çocuk Kulübünde, zaman sınırlaması yok: Eğlence 7 gün 24 saat devam ediyor!

  Akdeniz’in en büyük çocuk kulübü: İçinde çocuk resepsiyonu, macera odası, bebek odası, uyku odası, aktivite odaları, mutfak, bale salonu, botanik bahçe, sinema, kütüphane, kostüm tasarlama atölyesinin bulunduğu iki katlı kapalı alanın yanı sıra teras katında, futbol, basketbol, voleybol sahası, çocuk oyun parkı, su parkı, bebek kum havuzu, çocuk havuzu ile benzersiz bir hizmet sunuyoruz!

  Çocuklar! Önüm, arkam, sağım, solum EĞLENCE!: Her yaş grubuna göre titizlikle hazırlanmış, birbirinden eğlenceli aktivitelerimiz sayesinde, çocuklarımız tatile doyacak! Lolipop Çocuk Kulübünde; geleceğin minik balerinleri, hamarat aşçıları, yetenekli stilistleri, dansçıları ve en önemlisi de tatilde bile öğrenmeye devam eden, farklı milletlerden arkadaşlarıyla oyun oynayıp sosyalleşme şansını yakalayan çocuklar bir araya geliyor... Burada eğlencede ve oyunda sınır yok!

  LUNAPARK’SIZ TATİL OLMAZ!: Kapıdan içeri adımını atan minikler için, eğlence şimdi başlıyor. Çarpışan arabalar, atlıkarıncalar, birbirinden eğlenceli araba oyunları, dönme dolap, yumuşak oyun alanları, bowling, 7D sinema ve daha da fazlası... Game Land’ de çocuklar doyasıya eğlenirken, anne babalar da çocukluklarına geri dönüyorlar.

  7’den 70’e eğlence Game Land’de! Gameland’de çocuklar doyasıya eğlenirken, anne babalar da çocukluklarına geri dönüyorlar.

  Lunapark Araçları, Dönme Dolap, Discovery, Çarpışan Oto, Riding Sekolin, Atlı Karınca, BMW Car, Rodeo, Playstation, 7D Sinema, Bowling, Bilardo ve bir çok ateri oyunları dahil olmak üzere 80 farklı çeşit oyuncak ile tatil boyu eğlencenizi garanti ediyoruz.

  Game Land 16.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Game Land hizmeti *ücretlidir.

  Çocuk Restoranı: Birbirinden eğlenceli sunumlar ve nefis yemekler, çocuk menüsünde minik misafirlerimiz için özenle hazırlanıyor.

  Çocuk Aquaparkı: Artık, yetişkinlerin aquaparkında çocuklar, sıra beklemeyecekler… Çünkü Sueno Hotels’de onları bekleyen bir çocuk aquaparkımız mevcut! Aquapark’da kaymak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

  Sosyal Sorumluluk Projelerimiz: Ağaçların da tıpkı çocuklarımız gibi geleceğimiz ve yarınlarımız olduğuna inanıyoruz. Bu fikirden yola çıkarak, Balıkesir Sueno Ormanı’na otelimizde konaklayan 1-12 yaş arası yerli yabancı her bir çocuğumuz için, TEMA vakfı iş birliği ile bir fidan dikiyoruz. Çocuklarımızı sadece şimdi değil, geleceklerini de önemsiyoruz.

  Çocuk Şenlik ve Festivallerimiz: Belli periyotlarda düzenlenen “Sueno Çocuk Festivali” ile yaz tatili daha da keyifli hale geliyor. Masal kahramanları, birbirinden eğlenceli çocuk şovları, oyunlar, yarışmalar ve sürpriz hediyeler ile hafızalara unutulmaz bir tatil deneyimi kazınıyor.

  YAŞ GRUPLARINA GÖRE ETKİNLİKLER

  1-3 Yaş Bebek Kulübü: Sueno Hotels’de sadece çocuklu aileler değil, bebekli aileler de tatilin tadını doyasıya yaşıyor. Belirli periyotlarda ve belli saatlerde bebeğinizi alanında uzman kişilere emanet edeceğiniz bebek kulübümüz sayesinde, tatil işte şimdi başlıyor.

  Bebek Kulübümüz, 1 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 10:00-12:30 / 14:30-17:00/ 20:00-22:00 saat dilimlerinde ebeveynsiz bebek bakımı hizmeti vermektedir. Belirtilen tarihler dışında, bebekler ebeveynleri gözetiminde bebek odasında kalmalıdırlar.

  Bebekli misafirlerimize özel hizmetlerimiz;

  Bebek yatağı, bebek maması, mama hazırlama köşesi (çocuk restaurantında ve çocuk kulübünde), bebek arabası (müsaitlik durumunda) lazımlık, mama sandalyesi, biberon temizleyicisi, çocuk büfesi, bebek önlüğü, özel bebek bakıcılığı hizmeti. (*ücretlidir.)

  4-7 Yaş Sanatseverler Kulübü:

  4-7 yaş arasındaki çocuklarımıza özel motor ve kas gelişimlerine katkıda bulunacak, birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler Lolipop Çocuk Kulübünde küçük misafirlerimizi bekliyor.

  Aktiviteler;

  Yaratıcı Sanat Etkinlikleri, Mutfak Atölyesi, Eğitici Aktiviteler, Çevre ve Geri Dönüşüm Etkinlikleri, Bale Eğitimi, Kostüm Tasarlama Atölyesi, Oyunlar ve yarışmalar, Bilim Atölyesi, Havuz ve Sahil Etkinlikleri, Çocuk Diskosu, Çocuk Şovları, Çocuk Partileri.

  8-12 Yaş Sporseverler Kulübü:

  Lolipop Çocuk Kulübünün 8-12 yaş arasındaki çocuklara özel spor ve hareket dolu programı ile çocuklar ebeveynlerine ihtiyaç duymadan okul stresini atıp, yeni bir döneme bomba gibi hazırlanacak…

  Aktiviteler;

  Golf ve tenis dersleri( Profosyenel eğitmenler tarafından), Havuz Oyunları, Oyunlar, Yarışmalar, Sahil Etkinlikleri, Futbol, Basketbol, Voleybol, Çevre ve Geri Dönüşüm Etkinlikleri, Eğitsel Etkinlikler, Çocuk Diskosu, Çocuk Şovları, Çocuk Partileri.

  HİZMETLERİMİZ

  Sueno At Çiftliği: Günlük yaşamda henüz sadık dostlarımızla buluşma şansını bulamayan çocuklarımız, tesisimiz içinde bulunan Sueno At Çiftliği’nde midillilerimiz ile tanışıyor.

  Bebek Bakıcılığı Hizmeti: Tatiliniz boyunca, rezervasyon yaptırarak, Bebek bakıcısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. (*Ücretlidir.)

  Tema Ağaç Kardeşliği: Otelimizde konaklayan her 1-12 yaş yerli ve yabancı çocuğumuz için Sueno Balıkesir Ormanı’nda bir fidan dikiyoruz.

  Temalı Doğum Günü Partileri: Çocuğunuzun doğum gününü temalı bir parti ile kutlamaya ne dersiniz? Detaylı bilgi ve rezervasyon için. Lütfen email ile iletişime geçiniz. 
  Aktiviteler
  Yetişkinler ve çocuklar için gün boyunca aktiviteler ve gece şovları yapılmaktadır.

  Havuz oyunları, Canlı müzik, Parti gecesi (Haftada 3 kez), Konserler (bazı aylar), Gece turnuvaları, Karaoke gecesi, Ünlü uluslararası grupların dans gösterileri, Akrobatik şovlar, Plaj partileri, Özel organizasyonlar, Günlük turnuvalar, Konsept partiler, Akşam animasyonu, Açık hava disko, Sinema, Açık hava sineması aktiviteler arasında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  *Oyun konsolları ücretli olarak kullanılmaktadır.
  *Rüzgar Sörfü Lisans gerektirmektedir. 
  Spa ve Sağlık
  Bütün bir yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, modern mimarisiyle Türkiye’ nin en kapsamlı SPA merkezi sizleri bekliyor. 5800 metrekarelik benzerlerinden oldukça geniş bir alana sahip SPA’ da hem ruhunuzu hem de bedeninizi şımartın...

  2 katlı SPA merkezimizde; 2 tanesi kadınlara özel olmak üzere 4 adet Türk hamamı, 1 tanesi Rus saunası, 2 tanesi kadınlara özel sauna olmak üzere toplam 5 adet sauna, 1 tanesi bitkisel buhar odası olmak üzere toplam 3 adet buhar odası ve 2 adet 150 m2 alana kurulmuş, içerisinde hamam, sauna, buhar odası, jakuzi ve masaj odasının bulunduğu ücretli VIP SPA dairesi, iki adet çiftlere özel 60 m2 jakuzili oda bulunmaktadır.

  Saman odası: Özel olarak dizayn edilmiş ve yulaf samanıyla donatılmış saman odamızda bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Tuz odası: Özel yapısı sayesinde Himalaya Tuzu; astım, bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili bir role sahiptir. Yanı sıra tuz odamızın cildi iyileştirici ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri sayesinde; güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Çamur odası: Çamur kaplıcaları ile meşhur olan Afyon’dan özel olarak getirttiğimiz mineralli çamur; cildinizin kuruluk leke ve diğer rahatsızlıklarının tedavisine katkıda bulunacak aynı zamanda vücudunuz daha çabuk dinlenip, zinde kalacaktır. *Ücretlidir.

  Kum odası: Mısır’ dan getirmiş olduğumuz özel kumu kullandığımız kum odamızda, kış aylarında bile misafirlerimize sahil keyfini yaşatmaktayız. Sıcak kuma gömülerek tüm negatif enerjinizi orada bırakabilir, plajdaymışçasına hoşça vakit geçirebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Termal havuz: 40 derece sıcaklıktaki termal havuzumuzda; vücudunuzu dinlendirebilir, jakuzi ve su masajının tadını çıkarabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Buz odası: Hamam, sauna ve buhar odasının ardından ferahlamak ve kan dolaşımınızı düzenlemek için buz odamızı tercih edebilir, vücudunuzu rahatladığını ve dinlendiğini hissedebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Macera Tüneli: Hem ses hem ışık oyunlarıyla 3 ayrı parkurdan oluşan toplamda 15 metre uzunluğundaki macera tünelimizde hem eğlenebilir hem de hamam, sauna ve buhar odasında ısınmış olan vücudunuzu ferahlatabilir ve kılcal damarlarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. *Ücretlidir.

  Su Yataklı Dinlenme Odası: Özel olarak üretilmiş sıcak su yatağı sayesinde, üzerine yattığınızda vücudunuzu sarar ve şeklini alır, renk terapisi ve özel kokusuyla tam bir dinlenme sağlar. *Ücretlidir.

  Rus Saunası: Nem oranı atmosferdeki nem oranına yakın olan Rus saunamız, cildinizin yumuşacık olmasını ve gençleşmiş hissetmenizi sağlayacak. *Ücretlidir.

  Güzellik merkezi, SPA merkezinin en çok öne çıkan bölümlerinden biridir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan uygulamalar ve her biri alanında profesyonel ekibimizin kullandığı en kaliteli marka ürünler ile benzerlerinden ayrılmaktadır. 3 adet son teknoloji ekipmanların bulunduğu cilt bakım odası, 24 adet bakım odası ile her cilt tipine uygun cilt ve vücut bakımları, kuaför hizmeti ve diğer birçok güzellik ve bakım seçeneklerini barındıran güzellik merkezinden bay, bayan ve çocuk misafirler dilediğince faydalanabilmektedir. *Ücretlidir.

  Şarap Odası: Kırmızı şarabın ılık su ile karıştırıldığındaki gençleştirici ve mutluluk verici etkisiyle, gerçek anlamda anti-aging bakımının keyfini yaşayabilirsiniz. Sonrasında ise tüm vücuda uygulanan üzüm çekirdeği peelingi ve üzüm yağıyla yapılan masaj ile şarap odasından gençleşmiş şekilde ayrılacaksınız. *Ücretlidir.

  Zayıflama Odası: 60 m2 büyüklüğündeki son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma terapi programlarımızı tercih edebilirsiniz. *Ücretlidir.

  Ozon Terapi Odası: Ozon terapimiz sayesinde, stresten kurtulacak aynı zamanda vücudunuzdaki toksinlerden arınarak zayıfladığınızı ve zinde olduğunuzu hissedeceksiniz. *Ücretlidir.

  Balneoterapi Odası: Balneoterapi; sıcak suyun kendisi ve barındırdığı mineralleri sayesinde eklemlerin kireçlenmeyi önler, genç yaşta ortaya çıkabilecek olan hastalıkların henüz fark edilmeden engellenmesini sağlar ve well-aging için ortam oluşturur.

  Selülit tedavisinde, çeşitli hastalıklar nedeniyle vücutta oluşan ödemin atılmasında faydalı olan, bölgesel zayıflama ve vücut sıkıştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir. *Ücretlidir.

  Calista: Calista cihazı, Lipo lazer Roller vakum (LPG), LED, Kavitasyon ve RF’in tek bir cihazda buluşturulmuş halidir. *Ücretlidir.

  Botu VIP Anti Aging: Enjeksiyona gerek duymadan, kasların kasılmasını %82 oranında azaltarak kırışıklık görünümünü belirgin şekilde dolduran bir bakım uygulamasıdır.

  Fresh Caviar: Cildin nemlenmesini, beslenme ve sıkılaşmasını sağlayan 3 aşamalı bir bakımdır ve genç görünümlü bir cildin temel besinlerinin teminini sağlar.

  Genxskin: Bu tedavi yöntemi; extracelular matrixte bulunan 14 geni aktifleştirerek 14 gün sonunda gözle görülür bir anti-aging etkisi yaratır.

  Energy Lift: Yerleşik yağ hücrelerini azaltan ve gözle görülür şekilde yüz hatlarını şekillendiren bir bakım türüdür.

  Thalgomen Ocean Facial: Erkeklere özel hazırlanan bu bakım, cildi yeniler ve yoğun enerji kazandırır. 
  Balayı Uygulaması
  Müsaitlik doğrultusunda oda kategorisi, süite yükseltilir.
  A’la carte restoranda, kalp şeklinde pasta ikramı yapılır.
  Odaya taze çiçek aranjmanı.
  Odaya tütsü ve kokulu mumlar yerleştirilir.
  Odaya meyve sepeti ve bir şişe köpüklü şarap ikram edilir.
  Tatilinizin herhangi bir sabahında odaya ücretsiz kahvaltı servis edilir (Kahvaltının servis saati, giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır).
  Suit deki banyonuz gül yaprakları ile süslenir.
  A’la carte restoranlarımızdan birinde süslenmiş bir özel bir masada bir kere ücretsiz bir akşam yemeği ve köpüklü şarap servis edilir. (Yemeğin günü giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır).
  SPA merkezindeki uygulamalarda %25 indirim ve özel Süitlerden birinde ağırlama yapılır.
  Balayına özel oda süslemesi (Özel nevresimler, güller, terlik, bornoz, kalp şeklinde balonlar vs.) 
  Programlar / Galalar
  2019 Yılbaşı Gala Programı
  *** Sueno Hotels Deluxe Belek (Sueno Hotels Golf Belek misafirler Sueno Hotels Deluxe Belek' te ki galaya katılacaklardır) Yılbaşı gecesi, “ENBE ORKESTRASI eşliğinde gala yemeği ve sürpriz eğlencelerle dolu Yılbaşı Gala programımız” olacaktır.
  *** Yılbaşı gecesi çocuk misafirler için; animatörler nezaretinde ayrı salonda yemek ve eğlence programı organize edilecek olup , “Yılbaşı Gala” sına katılmak isteyen çocuk misafirler kişi başı üzerinden ücretlendirilecektir.
   
  İptal ve Değişiklik Şartı
  Konaklama başlangıcından 21 gün öncesine kadar yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde tüketiciden herhangi bir kesinti yapılmaz. Konaklama başlangıcından 15 gün öncesine kadar yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 15 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.
  (Erken Rezervasyon İndirimli ürünler istisnadır)

  Erken rezervasyon dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama başlangıcından 45 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir , 45 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.

  Erken rezervasyon seyahat iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıcına 72 saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

  Rezervasyon değişikliklerinde, değişikliğin yapılacağı tarihteki güncel şartlar ve ücretlendirme geçerli olacaktır. 
  Google Koordinatları
  36°51'21.1"N 31°02'03.7"E 

  Deluxe Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  650 TL
  585 TL
  975 TL
  877,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  455 TL
  409,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  700 TL
  630 TL
  1050 TL
  945 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  490 TL
  441 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  750 TL
  675 TL
  1125 TL
  1012,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  525 TL
  472,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Kara ve Golf Manzaralı Oda

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  470 TL
  399,5 TL
  705 TL
  599,25 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  329 TL
  279,65 TL
  0,00000 ile 11,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  1.11.2018
  28.12.2018
  Tüm Günler
  %10İndirim
  500 TL
  450 TL
  750 TL
  675 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  350 TL
  315 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  2.1.2019
  9.3.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  500 TL
  450 TL
  750 TL
  675 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  350 TL
  315 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  10.3.2019
  31.3.2019
  Tüm Günler
  %10İndirim
  600 TL
  540 TL
  900 TL
  810 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  420 TL
  378 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Deniz Manzaralı Oda Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  700 TL
  630 TL
  1050 TL
  945 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  490 TL
  441 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Deniz Manzaralı Oda Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  750 TL
  675 TL
  1125 TL
  1012,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  525 TL
  472,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Deniz Manzaralı Oda Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  800 TL
  720 TL
  1200 TL
  1080 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  560 TL
  504 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Deniz Manzaralı Oda

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  520 TL
  442 TL
  780 TL
  663 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  364 TL
  309,4 TL
  0,00000 ile 11,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  1.11.2018
  28.12.2018
  Tüm Günler
  %10İndirim
  550 TL
  495 TL
  825 TL
  742,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  385 TL
  346,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  2.1.2019
  9.3.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  550 TL
  495 TL
  825 TL
  742,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  385 TL
  346,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  10.3.2019
  31.3.2019
  Tüm Günler
  %10İndirim
  650 TL
  585 TL
  975 TL
  877,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  455 TL
  409,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Infinity Deniz Manzaralı Oda Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  750 TL
  675 TL
  1125 TL
  1012,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  525 TL
  472,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Infinity Deniz Manzaralı Oda Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  800 TL
  720 TL
  1200 TL
  1080 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  560 TL
  504 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Infinity Deniz Manzaralı Oda Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  850 TL
  765 TL
  1275 TL
  1147,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  595 TL
  535,5 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Infinity Deniz Manzaralı Oda

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  620 TL
  527 TL
  930 TL
  790,5 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  434 TL
  368,9 TL
  0,00000 ile 11,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  1.11.2018
  28.12.2018
  Tüm Günler
  %10İndirim
  600 TL
  540 TL
  900 TL
  810 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  420 TL
  378 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  2.1.2019
  9.3.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  600 TL
  540 TL
  900 TL
  810 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  420 TL
  378 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş
  10.3.2019
  31.3.2019
  Tüm Günler
  %10İndirim
  700 TL
  630 TL
  1050 TL
  945 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  0 TL
  490 TL
  441 TL
  0,00000 ile 9,00000 yaş
  0 TL
  ile yaş

  Deluxe Suit Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  990 TL
  891 TL
  0 TL
  0 TL
  660 TL
  594 TL
  610,5 TL
  549,45 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1065 TL
  958,5 TL
  0 TL
  0 TL
  710 TL
  639 TL
  656,75 TL
  591,075 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Kara ve Golf Manzaralı Oda Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1140 TL
  1026 TL
  0 TL
  0 TL
  760 TL
  684 TL
  703 TL
  632,7 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Kara ve Golf Manzaralı Oda

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  720 TL
  612 TL
  1440 TL
  1224 TL
  480 TL
  408 TL
  444 TL
  377,4 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Deniz Manzaralı Oda Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1095 TL
  985,5 TL
  0 TL
  0 TL
  730 TL
  657 TL
  675,25 TL
  607,725 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Deniz Manzaralı Oda Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1170 TL
  1053 TL
  0 TL
  0 TL
  780 TL
  702 TL
  721,5 TL
  649,35 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Deniz Manzaralı Oda Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1245 TL
  1120,5 TL
  0 TL
  0 TL
  830 TL
  747 TL
  767,75 TL
  690,975 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Suit Deniz Manzaralı Oda

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  825 TL
  701,25 TL
  1650 TL
  1402,5 TL
  550 TL
  467,5 TL
  508,75 TL
  432,4375 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Sueno Suit Deniz Manzaralı Havuzlu Oda (70 Sgm) Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1140 TL
  1026 TL
  0 TL
  0 TL
  760 TL
  684 TL
  703 TL
  632,7 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Sueno Suit Deniz Manzaralı Havuzlu Oda (70 Sgm) Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1215 TL
  1093,5 TL
  0 TL
  0 TL
  810 TL
  729 TL
  749,25 TL
  674,325 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Sueno Suit Deniz Manzaralı Havuzlu Oda (70 Sgm) Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1290 TL
  1161 TL
  0 TL
  0 TL
  860 TL
  774 TL
  795,5 TL
  715,95 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Deluxe Sueno Suit Deniz Manzaralı Havuzlu Oda (70 Sgm)

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  945 TL
  803,25 TL
  1890 TL
  1606,5 TL
  630 TL
  535,5 TL
  582,75 TL
  495,3375 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Suit Deniz Manzaralı Jakuzzi Oda (70 Sgm)

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  840 TL
  714 TL
  1680 TL
  1428 TL
  560 TL
  476 TL
  518 TL
  440,3 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Suite Exclusive Deniz Manzaralı Jakuzili Oda (100 Sgm) Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1462,5 TL
  1316,25 TL
  0 TL
  0 TL
  975 TL
  877,5 TL
  902 TL
  811,8 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Suite Exclusive Deniz Manzaralı Jakuzili Oda (100 Sgm) Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1575 TL
  1417,5 TL
  0 TL
  0 TL
  1050 TL
  945 TL
  971,25 TL
  874,125 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Suite Exclusive Deniz Manzaralı Jakuzili Oda (100 Sgm) Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1687,5 TL
  1518,75 TL
  0 TL
  0 TL
  1125 TL
  1012,5 TL
  1040,75 TL
  936,675 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Suite Exclusive Deniz Manzaralı Jakuzili Oda (100 Sgm)

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  1057,5 TL
  898,875 TL
  2115 TL
  1797,75 TL
  705 TL
  599,25 TL
  652,25 TL
  554,4125 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Sueno Suite Sea View Swim-up & jacuzzi (100 Sqm) Min. 4 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  1950 TL
  1755 TL
  0 TL
  0 TL
  1300 TL
  1170 TL
  1202,5 TL
  1082,25 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Sueno Suite Sea View Swim-up & jacuzzi (100 Sqm) Min. 3 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  2100 TL
  1890 TL
  0 TL
  0 TL
  1400 TL
  1260 TL
  1295 TL
  1165,5 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Sueno Suite Sea View Swim-up & jacuzzi (100 Sqm) Min. 2 Gece

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  29.12.2018
  1.1.2019
  Tüm Günler
  %10 İndirim
  2250 TL
  2025 TL
  0 TL
  0 TL
  1500 TL
  1350 TL
  1387,5 TL
  1248,75 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş

  Superior Sueno Suite Sea View Swim-up & jacuzzi (100 Sqm)

  Çift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  Dört Kişilik Oda
  (Kişi Başı)

  İlave Kişi

  Çocuk

  Taksit
  Seçenekleri

  15.10.2018
  31.10.2018
  Tüm Günler
  %15 İndirim
  1410 TL
  1198,5 TL
  2820 TL
  2397 TL
  940 TL
  799 TL
  869,5 TL
  739,075 TL
  0 TL
  0 TL
  ile yaş

  ile yaş