KAYAK OTELLERİ

Sway Hotels Palandöken Erzurum

Tam Pansiyon Plus
25
    Sway Hotels, Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’de konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor. Özel karlandırma sistemi ve ışıklandırılmış pistleri sayesinde Aralık’ta başlayıp Mart sonuna kadar her gün kayak keyfi sunmaya devam ediyor.
 Palandöken

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

0
    Eğer kış sporları sizin için vazgeçilmezse Dorukkaya Ski & Mountain Resort sizin için mükemmel bir alternatif. Kayak ve snowboard tutkusu, sınırsız eğlence, adrenalin ve yüksek kar kalitesiyle birleşerek sizi tatilin zirvesine taşıyacak.
 Kartalkaya

Grand Yazıcı Uludağ Otel

Tam Pansiyon Plus
10
 Uludağ

Ağaoğlu My Mountain

0
    Uludağ'da kış bir başkadır. Dağa tırmanırken Bursa'nın ışıltısı yerini yıldızların çam ormanlarının ve bembeyaz karın süslediği Ağaoğlu My Mountain'in ışıklarına bırakır.
 Uludağ

Mila Otel

0
    Atasu Otel yenilenmiş konforlu odaları, üstün hizmet kalitesi, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile konuklarını ağırlarken kayak keyfini yaşatıyor.
 Uludağ

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Tam Pansiyon Plus
10
    Doğu Anadolu’nun en büyük şehirlerinden Erzurum’un otantik atmosferinden yükselen bir doğa harikası Palandöken... Kayakseverler kadar kış manzarasına düşkün her kesimden insanın da gözdesi olan bölge, söz konusu kayak tatili olunca ülkenin bir numarası...
 Palandöken
Geri1 2 3İleri