KAYAK OTELLERİ

Sway Hotels Palandöken Erzurum

Tam Pansiyon Plus
10
 Palandöken

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Her Şey Dahil
10
    Eğer kış sporları sizin için vazgeçilmezse Dorukkaya Ski & Mountain Resort sizin için mükemmel bir alternatif. Kayak ve snowboard tutkusu, sınırsız eğlence, adrenalin ve yüksek kar kalitesiyle birleşerek sizi tatilin zirvesine taşıyacak.
 Kartalkaya

Polat Erzurum Resort Hotel

Tam Pansiyon
15
    Palandöken Dağları' nın eteğinde Türkiye'nin ilk beş yıldızlı kayak ve kongre oteli olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en kaliteli kar dokusuyla dikkat çeken Palandöken, Türkiye' nin en iyi kayak merkezlerinden biridir ve Dünya' nın ikinci, Avrupa' nın ise en iyi doğal kayak pistine sahiptir.
 Palandöken

Grand Yazıcı Uludağ Otel

Tam Pansiyon Plus
10
    Grand Yazıcı gurubu Otelcilik sektöründe 30 yılı aşkın süredir Siz misafirlerine, profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve Yazıcı Grubuna özgü benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veriyor. Uludağ ve Bodrum Otelleriyle konuklarını, dünyanın hiçbir yerinde bulamayacakları "Yazıcı Misafirperverliği" karşılıyor.
 Uludağ

Ağaoğlu My Mountain

Her Şey Dahil
10
 Uludağ

Beceren Otel

Tam Pansiyon
10
 Uludağ

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Tam Pansiyon Plus
10
 Kartalkaya

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Oda Kahvaltı
15
    Erzurum ve Palandöken'in karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip, Palandöken Dağı'nın ilk butik oteli, Dedeman Palandöken Ski Lodge, kayak pistlerine sadece 30 metre uzaklıkta yer almaktadır. Dedeman Palandöken Ski Lodge 66 odası ile, Palandöken zirvesinden sadece 1000 metre aşağıda, seçkin ve sıcak bir ortamda yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. İş hayatından biraz uzaklaşmak ve romatik bir kar tatili geçirmek için ideal olan Dedeman Palandöken Ski Lodge; konumu, profesyonel ve özenli ekbiyle misafirlerine kusursuz bir konaklama vaat etmektedir.
 Palandöken

Toprak Otel

0
 Sarıkamış
Geri1 2 3İleri