YURTİÇİ OTELLER

Charm Beach Hotel

Her Şey Dahil

Kuşadası Golf & Spa Resort

Her Şey Dahil
35
 Kuşadası

Mandarin Oriental

Oda Kahvaltı

Trendy Palm Beach

Her Şey Dahil

Trendy Verbena Beach

Ultra Her Şey Dahil

Lykia World Links Golf Hotel

0
    LykiaWorld Antalya, bir yanda Akdeniz bir yanda Toros dağlarının bulunduğu, 1.000.000 m2’ lik bir alan üzerine kurulmuştur. Mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz bir manzara sunar ve bir adım ötede görülmeye değer tarihi ve arkeolojik alanların keyfini çıkarabilirsiniz.

    LykiaWorld Antalya, 2.5 km’ lik bir plaja ve Akdeniz kıyılarındaki denize sıfır, Türkiye’de ki ilk Links Golf sahasına sahiptir. Türkiye' nin en heyecan verici mimarisini konfor ve doğallıkla birleştiren bir otel tasarımına sahiptir. Bunun yanında, bulunduğu alan, golf sahası ve her beklentiye cevap veren farklı tasarımlardaki konaklama üniteleri ile geniş yelpazeli ve eşsiz bir atmosfer sunar.

    LykiaLinks Golf sahası, dünyada 36.000 golf sahası içindeki 300 Links sahadan bir tanesidir ve bu özelliği ile Türkiye' de ilktir. 18 delik, 73 Par sahanın mimari ünlü Amerikalı tasarımcı Perry Dye olup, golfçülerin hizmetine sunulmak için yapılmıştır, burada bazen İskoç usulü “Vur ve Koş” atışları da yapılmaktadır. Dye' nin Türkiye' nin güneyine getirdiği bu saha tasarımı, Amerika Birleşik Devletleri' nin batı yakasında bulunan Güney Kaliforniya’ da Harbour bölgesi ve Kiawah Adasında (Okyanus Sahası) görülebilir.
 Side

İda Taş Konak

Oda Kahvaltı
5
 Çanakkale
Geri17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32İleri