Güney Amerika Turu (Buenos Aires-Iguazu-Rio De Janeiro)

9 gece 10 gün

  1. Gün: İstanbul-Aktarma Noktası

  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali Setur deski önünde rehberiniz ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket ve varış.

  2. Gün: Aktarma Noktası - Buenos Aires "Buenos Aires Şehir Turu"

  Buenos Aires'e hareket. Rahat bir yolculuğun ardından Arjantin'in başkenti Buenos Aires'e varış.( UÇAK YOLCULUĞU 11,5 SAAT SÜRMEKTEDİR). Varışa istinaden yapılacak olan panoramik Buenos Aires şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Eva Peron’un Mezarı, Recoletto, Gemiciler Semti La Boca, Palermo Parkı ve Katedral bulunmaktadır. Tur bitiminde otele transfer, odalara yerleşme . Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

  3. Gün: Buenos Aires "Ekstra Fiesta Gaucho Turu"

  Kahvaltı sonrası serbest zaman. Çoğunluk sağlandığı takdirde rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Fiesta Gaucha turuna katılma imkanı., Arjantin kırsal hayatını izleyeceğimiz bu turda, tipik bir çiftliği ziyaret ediyor, kovboyların atla yaptıkları gösterileri izliyoruz. Arzu eden konuklarımız ata binebilirler. Öğle yemeğimizi çiftlikte gauchoların yaptıkları özel bir barbeküde alıyoruz. Yemek sonrası, Arjantin folklorü ve Gauchoların ünlü kement dansını izliyoruz. Akşam extra olarak düzenlenecek, Tango show eşliğinde akşam yemeği turlarına katılma imkanı. Geceleme otelde.

  4. Gün: Buenos Aires "Ekstra San Isidro & Delta Tigre Turu"

  Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler düzenlenecek olan Ekstra San Isidro ve Delta Tigre turuna katılabilir, tekne ile kanallar arasında Latin Amerika’nın Venedik’i sayılan bölgeyi gezebilirsiniz. Geceleme otelde.

  5. Gün: Buenos Aires-Iguazu "Iguazu Şelaleri"

  Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transferimiz yapılarak yerel havayolları ile dünyanın en büyük şelaleleri, Iguazu Şelale'lerine uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek uçuş sonrası, yerel Guarini dilinde “Büyük Su” anlamına gelen Iguazu’ya varşımızda, değişik büyüklükte 300 adet şelaleden oluşan, Arjantin, Paraguay ve Brezilya sınırında bulunan, yağmur ormanlarının içindeki şelaleleri yürüyerek gezeceğiz. Geceleme otelde.

  6. Gün: Iguazu-Rio De Janeiro

  Kahvaltı sonrası havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Rio'ya hareket. Varışa istinaden otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelde.

  7. Gün: Rio De Janeiro "Rio Şehir Turu & Ekstra Sugar Loaf Turu"

  Kahvaltı sonrası yapılacak olan panoramik şehir turunda; Rio De Janeiro’nun en yüksek noktalarından biri olan Corcovado Tepesine, finukulerle çıkılıp Rio panoraması görüldükten sonra dünyanın en büyük stadyumu olan Maracana Stadyumu, Katedral, şehir Tiyatrosu, Milli Kütüphane görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra serbest zaman. Arzu edenler düzenlenecek olan extra Sugar Loaf turuna katılma veya 4,5 kilometre uzunluğundaki ünlü Copacabana Plajında güneşlenip denize girme imkanı. Rio’ya gidip de görmeden gelinemeyecek ünlü Sugar Loaf tepesine önce teleferik ile çıkıyor, daha sonra 390 metreden dünyanın en güzel manzaralarından birini izliyoruz. Ardından Rio’nun ünlü plajları Copacabana, Ipanema ve Leblon’u geziyoruz. Geceleme otelde.

  8. Gün: Rio De Janeiro "Ekstra Favela Turu & Ekstra Yemekli Samba Gecesi"

  Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin ekstra olarak düzenleyeceği Favela turuna katılabilirler. Akşam arzu edenlerle ekstra olarak düzenlenecek olan Rio'nun en önemli Samba kulübü Platoforma'da Samba izleme imkanı. Rio’nun en önemli samba Kulübü olan Plataforma’da bu sene Festivalde birinci gelen ekibin hazıladığı Brezilyanın milli dansı olan Samba ve Afrikadan gelen kölelerin getirdigi nefes kesen Capuera isimli dansları izleyeceğiz. Geceleme otelde.

  9. Gün: Rio De Janeiro-Aktarma Noktası

  Kahvaltı sonrası serbest zaman. (Saat 12:00'de odaların boşaltılması gerekmektedir.) Öğleden sonra havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket. Gece uçak yolculuğu.

  10. Gün: Aktarma Noktası-İstanbul

  Aktarma noktasına varış ve kısa bir bekleyişin ardından İstanbul'a hareket. Rahat bir yolculuğun ardından Atatürk Havalimanına varış ve servisimizin sonu.

  Oteller

  20-29 Ocak Grubu Otelleri: Buenos Aires Pulitzer 4* veya benzeri Iguazu Viale Cataratas 4* veya benzeri Hotel Merlin Copacabana 4* veya benzeri

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul-Aktarma-Buenos Aires-Iguasu-Rio-Aktarma Noktası-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti 4* yıldızlı otellerde oda – kahvaltı esasında yedi gece konaklama Rio De Janeiro ve Buenos Aires’de yarım günlük şehir turları Rio Corcovado gezisi İguasu'da Şelaleler Brezilya tarafı gezisi (National Park giriş ücreti dahildir.) Setur rehberlik hizmetleri Programda dahil olduğu belirtilen belirtilen tüm transferler Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

  Önemli Notlar

  Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 tl) dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir. Otellerde üç kisilik odalarda 3.yatak katlanır yataktır. Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır. Kesin otel ve havayolu bilgisi tur hareket tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 2 yaşın altındaki çocukların bagaj hakkı yoktur. Güney Amerika iç hat uçuşlarında her bagaj ücretlidir. Ücretsiz bagaj taşıma hakkı bulunmamaktadır. Tüm bagaj ücretleri yolcuya ait olup ücretler havayolu firması tarafından belirlenmektedir. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

  Ekstra Turlar

  GÜNEY AMERİKA SUGAR LOAF TURU: Rio’ya gidip de görmeden gelinemeyecek ünlü Sugar Loaf tepesine önce teleferik ile çıkıyor, daha sonra 710 metreden dünyanın en güzel manzaralarından birini izliyoruz. 80 dolar SAMBA SHOW(Yemekli): Rio’nun en önemli samba Kulübü olan Plataforma’da o seneki Festivalde birinci gelen ekibin hazırladığı Brezilyanın milli dansı olan Samba ve Afrikadan gelen kölelerin getirdigi nefes kesen Capuera danslarini izleyecegiz. 135 dolar MARİUS CRUSTACEOS: Rio’nun dünyaca ünlü deniz ürünleri restoranında dünyanın en lezzetli balıkları ve deniz ürünleri bizleri bekliyor. Değişik menü fiyatları için rehberinizden yardım alabilirsiniz. FAVELA TURU: Rio’yu Rio yapan yerlerden bir tanesi de dünyanın en eski ve en tipik gecekondu mahallelerine sahip olmasıdır. Dünyada hiçbir yerde göremeyeceğimiz manzaralar Favela denen bölgelerde özel ciplerle yapacağımız gezide karşımıza çıkacak. 65 dolar TANGO SHOW: Arjantine kadar gelip Tango’yu anavatanında izlemeden gitmek olmaz. Bu akşam muhteşem danslar, kulaklarımızın pasını silecek bir müzik ve lezzetli yemekler bizleri bekliyor. (Yemekli, İçkiler ve meşrubatlar limitli olarak ücrete dahildir.) 100 dolar TIGRE DELTASI: Parana nehrinde, Arjantin’in en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Tigre deltasında tekne turu yapıyoruz. Arjantin devlet başkanının konutu da dahil olmak üzere Arjantin’in en zengin kişilerinin evlerinin bulunduğu bölge bir doğa harikasıdır. 50 dolar ARJANTİN KOVBOYLARI GAUCHO TURU: Arjantin kırsal hayatını izleyeceğimiz bu turda, tipik bir çiftliği ziyaret ediyor, kovboyların atla yaptıkları gösterileri izliyoruz. Arzu eden konuklarımız ata binebilirler. Ögle yemeğimizi çiftlikte gauchoların yaptıkları özel bir barbeküde alıyoruz. Yemek sonrası, Arjantin folklorü ve Gauchoların ünlü kement dansını izliyoruz. (Tam gün yemekli, Yemek sırasında içecekler ücrete dahildir.) 105 dolar MACUCO SAFARİ: Zodiak botlar ile Iguassu nehrinde yapacağımız bu raftingde hem şelaleleri çok yakından görecek hemde ulusal parkın doğal güzelliklerine doyacağız. Tüm güney Amerika turunuzun hafızalardan silinmeyecek bu gezisini kaçırmayınız. 105 dolar KUŞ PARKI: Güney Amerika’nın ve dünyanın en egzotik kuşları ve diğer hayvanlarını göreceğimiz harika bir cennet. 55 dolar TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR,ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR

  Buenos Aires(3)-Iguazu(1)-Rio(3) 20-29 Ocak / Air France Havayolları
  Tarihler
  20.01.2018 / 28.01.2018

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 16:30'da rehberinizle buluşma. Air France Havayolları AF1891 Seferi ile Paris'e saat 19:35'de hareket ve 21:15'de varış. AF 228 seferi ile saat 23:35'de Paris'ten hareket ve ertesi gün saat 09:30'da Buenos Aires'e varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 2948 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 2498 USD
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 2498 USD
  1. Çocuk 0-1 Yaş 498 USD
  1. Çocuk 2-11 Yaş 2448 USD