Marsilya & Provence Turu

3 gece 4 gün
 • Marsilya & Aix en Provence & Avignon...
04.06.2019 tarihinden itibaren

  1. Gün: İstanbul-Marsilya "Marsilya Şehir Turu"

  Dış hatlar terminalinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Marsilya'ya hareket. Yaklaşık 3 saatlik uçuş ve varışın ardından Marsilya şehir merkezine inip Foçalılar tarafından kurulan Fransa’nın en eski şehirlerinden biri olan kenti rehberimiz eşliğinde keşfediyoruz. (Uçak saatine göre şehir turu son gün yapılabilir.) Geceleme otelimizde.

  2.Gün: Marsilya "Arles & Les Baux de Provence & St. Remy Turu"

  Sabah kahvaltısının ardından bölgenin bir diğer önemli şehri olan Arles’e hareket(100 km yaklaşık 1,5 saat). Van Gogh’un hayatı ve sanatında önemli bir yere sahip olan bu şehri gezdikten sonra Provence bölgesi’nin en pitoresk manzaralarından birine sahip olan Les Baux-de-Provence köyünü ziyaret ediyoruz. Daha sonra tarihi bir taş ocağının soğuk duvarlarına özel bir teknikle yansıtılan dünyaca meşhur tabloların sergilendiği Carrieres de Lumieres'i ziyaret edeceğiz. Akabinde dünyaca ünlü ressam Van Gogh'a ilham kaynağı olmuş St. Remy 'yi görüyoruz. Turun ardından Marsilya'daki otelimize dönüş. Geceleme otelde.

  3.Gün: Marsilya "Serbest Gün veya Ekstra Aix en Provence & Avignon Turu"

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği Aix en Provence & Avignon Turu'na katılabilirler.

  Aix-en-Provence için hareket. (İki şehir arası yaklaşık 50 dakika sürmektedir.) Provence Bölgesinin en kalburüstü şehri olan ve ünlü ressam Paul Cezanne’ın hayatı boyunca yaşadığı yer olan bu şehri gezdikten sonra Avignon’a doğru yola koyuluyoruz. Bir dönem katolik dünyasına ev sahipliği yapmış olan Papalık Sarayı’nı geziyoruz. Ardından ünlü Avignon Köprüsü’nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra Marsilya'daki otelimize dönüş. Geceleme otelde.

  4.Gün: Marsilya - İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin havalimanına hareket. İstanbul'a dönüş. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

  Oteller

  Hotel Mercure Vieux Port 4* vb.

  Fiyata dahil olan hizmetler

  İstanbul-Marsilya-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi Dört yıldızlı otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama. Havaalanı-otel-havaalanı transferleri. Panoramik Marsilya şehir turu Arles Turu Les Baux de Provence Turu Carrieres de Lumieres girişi St. Remy Turu Setur rehberlik hizmetleri Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

  Rehber Bilgisi

  Ali Cengiz Epikmen

  Önemli Notlar

  Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır. Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur. Üç kişilik oda müsaitlik doğrultusunda verilmektedir. Üç kişilik oda müsaitliği olur ise 3.kişi için katlanabilir yatak verilmektedir. Yurtdışı çıkış harcı (15 tl) fiyatımıza dahil değildir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. 15 kişinin altındaki turlarımıza İstanbul çıkışlı rehber verilmeyecektir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. Setur, program içeriği aynı kalmak kaydıyla programda gezilecek yerlerin sırasını, gününü, saatlerini değiştirebilir. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

  Ekstra Turlar

  Aix en Provence & Avignon Turu Kişi Başı 75 Euro Aix-en-Provence için hareket. (İki şehir arası yaklaşık 50 dakika sürmektedir.) Provence Bölgesinin en kalburüstü şehri olan ve ünlü ressam Paul Cezanne’ın hayatı boyunca yaşadığı yer olan bu şehri gezdikten sonra Avignon’a doğru yola koyuluyoruz. Bir dönem katolik dünyasına ev sahipliği yapmış olan Papalık Sarayı’nı geziyoruz. Ardından ünlü Avignon Köprüsü’nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra Marsilya'daki otelimize dönüş. Geceleme otelde. TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR, ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR .

  Marsilya(3) 20-23 Nisan / Türk Hava Yolları
  Tarihler


  Fiyatlar

   
  Marsilya(3) 04-07 Haziran / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  04.06.2019 / 07.06.2019

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Setur Desk'i önünde buluşma. Türk Havayolları TK1365 sefer sayılı ucagı ile saat 08:45'de Marsilya'ya hareket. Yerel saat 11:20'de Marsilya'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 999 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 748 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 748 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 698 EUR
   
  Marsilya(3) 12-15 Ağustos / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  12.08.2019 / 15.08.2019

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Setur Desk'i önünde buluşma. Türk Havayolları TK1365 sefer sayılı ucagı ile saat 08:45'de Marsilya'ya hareket. Yerel saat 11:20'de Marsilya'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 898 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 698 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 698 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 668 EUR