Gizemli Japonya Turu (Osaka-Kyoto-Tokyo)

10 gece 11 gün
 • Dünya'nın en modern ülkesine gizemli...
20.04.2019 tarihinden itibaren

  1. Gün: İstanbul-Dubai

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Aktarma noktası olan Dubai'ye hareket. Geceleme Uçakta.

  2. Gün: Dubai-Osaka

  Yaklaşık 4 saatlik bir uçuşun ardından aktarma noktasına varış. Kısa bir bekleyişin ardından uçağa biniş işlemleri ve Osaka'ya hareket. Yaklaşık 10 saatlik bir uçuşun ardından Osaka'ya varış. Varışa istinaden otele transfer ve odalara yerleşme. Akşam "Setur Hoşgeldiniz Yemeği". Geceleme otelde.

  3. Gün: Osaka "Osaka Şehir Turu"

  Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra panoramik Osaka şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Japonya'nın Tokyo'dan sonra en büyük ikinci şehri olan Osaka'da, Osaka Kalesi, Abeno Harukas, şehrin alışveriş bölgeleri olan Shinsaibashi ve Dotonbori bölgeleri göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelde.

  4. Gün: Osaka-Kobe-Osaka "Kobe Turu"

  Otelde alınacak kahvaltının ardından Kobe'ye hareket. Osaka’ya 45 dakika mesafede bulunan Kobe, Japonya’da Avrupai görüntüsü ile ünlüdür. 1995 yılındaki depremde çok fazla sayıda kişinin öldüğü Kobe, günümüzde tamamen yenilenmiş bir şehir olarak karşımıza çıkar. Denizcilik ve endüstrinin en gelişmiş olduğu şehirlerden biri olan Kobe'de turumuz sırasında liman bölgesini görüp şehri dolaştıktan sonra Sake üretim merkezini geziyoruz. Öğle yemeğini yerel bir restoranda tur esnasında alıyoruz. Turun ardından otele transfer ve geceleme otelde.

  5. Gün: Osaka-Kushimoto-Kyoto

  Özel otobüsümüz ile Tennoji istasyonuna hareket ve tren ile Kushimoto'ya transfer. Kahvaltılarımız trende "breakfast box" olarak dağıtılacaktır. Varışa istinaden öğle yemeğimizi yedikten sonra, tarihimiz adına çok önemli bir yeri olan Ertuğrul Anıtı'nı ve müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından tren ile Kyoto'ya hareket. Varışı takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelde. Not: Bagajlar direkt olarak Kyoto'ya gönderilecektir. Kushimoto'da bagajlarınıza erişim olmayacaktır.

  6. Gün: Kyoto "Kyoto Şehir Turu"

  Sabah kahvaltısından sonra yapılacak panoramik Kyoto şehir turunda Golden Pavillion, Nijo Kalesi, Kiyomizu Tapınağı, Sannenzaka Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Japonların ünlü çay seremonisi hakkında bir fikir edineceğimiz çay ikramı. Turun ardından otele transfer. Geceleme otelde.

  7. Gün: Kyoto-Nara-Kyoto "Nara Turu"

  Kahvaltının ardından Nara turu için hareket. Eski Japonya'nın izlerini göreceğimiz şehirde dünyanın ahşaptan yapılmış en büyük tapınağı olan Todaiji Tapınağı ve Kasuga Grand Tapınağı görülecektir. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelde.

  8. Gün: Kyoto-Hakone & Fuji World Heritage Center-Tokyo

  Kahvaltının ardından Kyoto istasyonuna hareket. Hızlı tren ile Odawara istasyonuna varış ve Ashi gölü üzerinde tekne turu. Ardından Hakone Ulusal Parkına telefrik ile zirvesine çıkıyoruz. Burası Fuji Dağı'nın en iyi görüldüğü noktadır. Öğle yemeği tur sırasında alınacaktır. Akabinde Fuji Dağı'nın World Heritage Center bölgesine çıkış ve sonrasında tur bitiminde otobüs ile Tokyo'ya hareket. Varışa istinaden otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelde. Not: Bavullarınız otobüs ile Tokyo'ya gönderilecektir.

  9. Gün: Tokyo "Tokyo Şehir Turu"

  Sabah kahvaltısının ardından Tokyo şehir turu için hareket. Tur sırasında görülecek yerler arasında Asakusa Kannon Tapınağı, Nakamise alışveriş caddesi, Kraliyet Sarayı bahçeleri yer almaktadır. Ginza alışveriş bölgesinde serbest zaman bırakılarak turumuz sona erecektir. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

  10. Gün: Tokyo "Serbest Gün ve Havalimanı Transfer"

  Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından odaları boşaltıp, otelden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tam gün serbest zaman. Akşam saatlerinde havalimanına transfer.

  11. Gün: Tokyo-Dubai-İstanbul

  Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket. Aktarma noktasına varış ve ardından İstanbul uçuşu için hareket. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

  Otel Bilgileri

  Sheraton Miyako Hotel Osaka vb. Kyoto New Miyako Hotel vb. Grand Nikko Tokyo Daiba vb.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Emirates Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Dubai-Osaka /Tokyo-Dubai-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti 4 yıldızlı otellerde 8 gece oda-kahvaltı konaklama Havaalanı-otel-havaalanı transferleri Havalimanı vergileri Programda dahil olduğu belirtilen tüm geziler 4 adet öğle yemeği 1 adet akşam yemeği Setur rehberlik hizmeti Seyahat sigortası (3000 Euro'ya kadar teminat kapsamındadır. Tur iptallerinde %15'i muafiyet uygulanmaktadır.)

  Önemli Notlar

  Program için Türk vatandaşlarına vize istenmemektedir. Çipsiz pasaport (eski pasaport) sahibi Türk vatandaşları Japonya'ya vizesiz giriş yapamamaktadır. Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir. Aktarma noktalarında belirtilen sürelerde bekleme vardır. Bu süre havayolunun yapacağı muhtemel saat değişikliklerinden dolayı artabilir veya azalabilir. Bu konuda acentamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. Setur gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, şehirlerin program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir. Japonya’da ki otellerde çift kişilik yataklı odalarda ve üç kişilik odalarda konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üç kişilik oda müsaitliği olması durumunda üçüncü kişi için katlanabilir yatak verilir. Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımı gerekmektedir. Oteller check-in saati 15:00, check-out ise 11:00 saatleri arasındadır. Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 TL) dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce verilecektir. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

  Osaka(3)-Kyoto(3)-Tokyo(2) 20-30 Nisan / Emirates Havayolları
  Tarihler
  20.04.2019 / 30.04.2019

  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali içinde bulunan SETUR deski önünde saat 17:00'da Setur rehberi ile buluşma. Emirates Havayolları EK 122 seferi ile saat 19:25'de Dubai'ye hareket. Geceleme uçakta. 21 Nisan'da saat 01:00'de Dubai'ye varış. EK 316 ile saat 03:40'da Osaka'ya hareket. Saat 17:50'de Osaka'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 3898 USD
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 3298 USD
  1. Çocuk 0-1 Yaş 498 USD
  1. Çocuk 2-11 Yaş 3248 USD