Salzburg-Bled Gölü-Ljubljana Turu

3 gece 4 gün

  1. Gün: İstanbul-Salzburg “Salzburg Şehir Turu”

  Dış hatlar terminali SETUR deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Salzburg’a hareket. Salzach Nehri'nin ikiye böldüğü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini geziyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.
  **26-29 Ekim programında Salzburg şehir turu ikinci gün yapılacaktır.

  2.Gün: Salzburg “Serbest Gün veya Göller Bölgesi Ekstra Turu”

  Kahvaltının ardından Salzburg’u keşfetmek isteyenler için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği ekstra göller bölgesi turuna katılabilirler. Bu turda Fuschl üzerinden St.Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği St.Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp, sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeğinin ardından Avusturya İmparatorunun yazlık rezidansı olan Bad Ischl kasabasına geçeceğiz. Kasabayı keşfettikten sonra tuz madenleriyle ünlü Hallstadt'ı görüyor ve sonrasında otelimize dönüyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bu turun ardından otele varıyoruz. Geceleme otelde.

  3.Gün: Salzburg-Bled Gölü-Ljubljana “Bled Gölü ve Ljubljana Şehir Turu”

  Sabah kahvaltısı sonrası aracımızla yaklaşık 2,5 saat sürecek Bled Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından, yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’ya hareket. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde keşfediyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize varıyor ve dinlenmeniz için serbest zaman.

  4.Gün: Ljubljana-İstanbul

  Otelden çıkış işlemleri ve verilecek serbest zamanın ardından İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

  Otel Bilgileri

  Mercure Hotel Central 4* vb. Hotel Lev 4* vb.
  13 Temmuz Otelleri: Holiday Inn Salzburg City 4* vb. Lev Hotel Ljubljana 4* vb.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul-Salzburg / Ljubljana-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti 4* otellerde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama Türkçe Rehberlik Hizmeti (Varışa istinaden) Havaalanı-otel-havaalanı transferleri Salzburg ve Ljubljana panoramik şehir turu Bled Gölü tanıtım turu Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.) Havalimanı vergileri

  Önemli Notlar

  Rehberlik hizmeti varışa istinaden Salzburg havalimanında başlayacak ve Ljubljana havalimanında son bulacaktır. İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir. Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda mümkündür. Müsait olması durumunda 3. kişi için katlanabilir ek yatak verilecektir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigortada sürpirim farkı çıkmaktadır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. 10 yıldan eski pasaportla yurt dışına çıkış yapılamaz. Yurtdışı çıkış harcı fiyatlarımıza dahil değildir. Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. Program için vize gerekmektedir. Lütfen vize departmanı ile iletişime geçiniz. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

  Ekstra Turlar

  Göller Bölgesi Ekstra Turu / Yetişkin 95-EURO & 02-12 Yaş Çocuk 65-EURO (Kişi başı) Bu turda Fuschl üzerinden St. Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği Saint Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği ardından Avusturya İmparatorunun yazlık rezidansı olan Bad Ischl kasabasına geçeceğiz ve kasabayı keşfettikten sonra tuz madenleriyle ünlü Hallstadt üzerinden otelimize dönüyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bu turun ardından otele varış. Not: Öğle yemeği dahil, içecekler hariçtir. ***TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

  Salzburg(2)-Bled Gölü-Ljubljana(1) 20-23 Nisan / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  20.04.2019 / 23.04.2019

  Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1381 seferi ile saat 08:15'de Salzburg'a hareket. Yerel saat 09:45'de Salzburg'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 758 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 558 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 528 EUR
   
  Salzburg(2)-Bled Gölü-Ljubljana(1) 13-16 Temmuz / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  13.07.2019 / 16.07.2019

  Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1381 seferi ile saat 08:15'de Salzburg'a hareket. Saat 09:45'de Salzburg'a varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 828 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 658 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 628 EUR