Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg Turu

3 gece 4 gün

  1. Gün: İstanbul-Ljubljana-Bled Gölü “Ljubljana Şehir Turu"

  Dış hatlar terminalinde SETUR deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Ljubljana'ya hareket. Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’nın tüm güzelliklerini rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonrasında Bled Gölüne hareket. Otelimize yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman.
  12-15 Ağustos turunda Bled Gölüne 2.gün gidilecek olup konaklama Ljubljana'da yapılacaktır.

  2.Gün: Bled Gölü-Salzburg “Bled Gölü ve Salzburg Şehir Turu”

  Sabah kahvaltısı sonrası Bled Gölü keşfi için otelden ayrılıyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından, Salzach Nehri'nin ikiye böldügü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini geziyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

  3.Gün: Salzburg “Serbest Gün veya Göller Bölgesi Ekstra Turu”

  Kahvaltının ardından Salzburg’u keşfetmek isteyenler için tam gün serbest zaman. Dileğen misafirler rehberin düzenleyeceği ekstra göller bölgesi turuna katılabilirler. Bu turda Fuschl üzerinden St. Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği Saint Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği ardından Avusturya İmparatorunun yazlık rezidansı olan Bad Ischl kasabasına geçeceğiz ve kasabayı keşfettikten sonra tuz madenleriyle ünlü Hallstadt üzerinden otelimize dönüyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bu turun ardından otele varış. Geceleme otelde.

  4.Gün: Salzburg-İstanbul

  Otelden çıkış işlemleri ve verilecek serbest zamanın ardından İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

  Oteller

  04-07 Haziran Turu Otelleri Bled: Rikli Balance Hotel Bled 4* veya benzeri Salzburg: Mercure Hotel Central 4* veya benzeri 12-15 Ağustos Turu Otelleri Ljubljana: Lev Hotel 4* vb. Salzburg: ACHAT Plaza Zum Hirschen 4* vb.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul-Ljubljana / Salzburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti 4* otellerde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama Türkçe Rehberlik Hizmeti (Varışa istinaden) Havaalanı-otel-havaalanı transferleri Ljubljana ve Salzburg panoramik şehir turu Bled Gölü tanıtım turu Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.) Havalimanı vergileri

  Önemli Notlar

  Rehberlik hizmeti varışa istinaden Ljubljana havalimanında başlayacak ve Salzburg havalimanında son bulacaktır. İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir. Ekstra turlar 15 kişinin altında kalırsa yapılamayacaktır. Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda mümkündür. Müsait olması durumunda 3. kişi için katlanabilir yatak verilecektir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Yurtdışı çıkış harcı fiyatlarımıza dahil değildir. Minimum 3 hafta önce vizeye başvurulması gerekmektedir. Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. 10 yıldan eski pasaportla yurt dışına çıkış yapılamaz. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Program için vize gerekmektedir. Lütfen vize departmanı ile iletişime geçiniz. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

  Ekstra Turlar

  Göller Bölgesi Ekstra Turu: Bu turda Fuschl üzerinden St. Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği Saint Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği ardından Avusturya İmparatorunun yazlık rezidansı olan Bad Ischl kasabasına geçeceğiz ve kasabayı keşfettikten sonra tuz madenleriyle ünlü Hallstadt üzerinden otelimize dönüyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bu turun ardından otele varış. Yetişkin: 95 euro Çocuk 2-12: 65 euro Not: Öğle yemeği dahil, içecekler hariçtir. TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR, ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR .

  Ljubljana-Bled Gölü(1)-Salzburg(2) 04-07 Haziran / Türk Havayolları
  Tarihler
  04.06.2019 / 07.06.2019

  İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali Setur deskinde saat 04:00'de Setur görevlisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1061 seferi ile saat 07:00'de Ljubljana'ya hareket. Ardından saat 08:15'de Ljubljana'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 778 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 628 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 628 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 598 EUR
   
  Ljubljana(1)-Bled Gölü-Salzburg(2) 12-15 Ağustos / Türk Havayolları
  Tarihler
  12.08.2019 / 15.08.2019

  İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1061 seferi ile saat 07:00'de Ljubljana'ya hareket. Ardından saat 08:15'de Ljubljana'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 798 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 658 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 658 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 628 EUR