Budva Turu - 4 Gece

4 gece 5 gün
21.05.2018 tarihinden itibaren

  1.Gün: İstanbul-Podgorica-Budva

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Podgorica’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz. 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir yürüyüşün ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Otele yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Rafting turuna katılabilirler. Turumuzda “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri’ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehri’nden sonra Dünya’daki en uzun Kanyon olan Tara’da önce keyifli bir Jeep safari yapacak ardından 16 km’lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Tur sonrasında otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

  Ekstra Rafting Turu: 75-EURO (Kişi başı)

  2.Gün: Budva

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kotor Körfezi turuna katılabilirler. Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda ilk durağımız; UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan ve doğal bir liman olan Kotor şehri. Kotor'da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ve sunulacak serbest zamanın ardından, sonraki durağımız Perast olacaktır. Kotor körfezinin el değmemiş güzelliğinin keyfini, Perast'i keşfederek sürebilirsiniz. Perast sonrasında, Montenegro'nun Avrupa'ya açılan yüzü Tivat'a hareket ediyor ve Karadağ’ın Monaco’su da denilen Tivat'ın sembolü, Porto Montenegro'yu geziyoruz. Burada çeşitli lüks restoran ve kafelerde dinlenebilir ya da sahilde yürüyüş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Budva’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

  Ekstra Montenegro Turu: 40-EURO (Kişi başı)

  3.Gün: Budva

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fiyortlarda Yüzme turuna katılabilirler. Harika bir doğada çıkacağınız bu turda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. (Hava durumuna göre programda değişiklik olabilir) Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tam günlük turun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

  Ekstra Fiyortlarda Yüzme Turu: 60-EURO (Kişi başı)
  ***Bu turumuz hava durumuna göre düzenlenecektir.

  4.Gün: Budva

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mostar-Blagaj turuna katılabilirler. Tarihe yolculuk yapacağımız bu turumuzda Bosna Hersek sınırını geçtikten sonra ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köylerindeki 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları gördükten sonra özel araçlarımızla Mostar’a doğru devam ediyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda, önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeği, alışveriş ve ihtiyaçlar için serbest zamanımızın ardından sonraki durağımız olan Blagaj’a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile iç içe şelalelerin olduğu bu huzur veren yer de günün yorgunluğunu atıyor ve Dünyanın dört bir yanından insanların gelip su kaynağının yanı başında ki Alperenler (Dervişler) tekkesini ziyaret ediyor ve sonrasın da Budva’ya dönüş için hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

  Ekstra Mostar-Blagaj Turu: 70-EURO (Kişi başı)

  5.Gün: Budva-Podgorica-İstanbul

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanı transfer saatimize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubrovnik turuna katılabilirler. (Geçerli Schengen vizenizin olması gerekiyor). Adriyatik’in en güzel şehirlerinden birisi olan Dubrovnik gezimizde; şehrin surları arasında kalan tarihi merkezi keyifli bir yürüyüşle keşfederken kendimizi adeta ortaçağ'a yolculuk yapmış gibi hissedeceğiz. Tarihteki en eski eczaneyi de ziyaret etme fırsatını bulacağız. Öğle yemeği için serbest zamanımız olacak ve öğleden sonra planlanan noktada buluştuktan sonra otelimize döneceğiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Podgorica Havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerin ardından İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

  Ekstra Dubrovnik Turu: 80-EURO (Kişi başı)
  ***Bu tura katılacak olan misafirlerimizin Geçerli Schengen vizelerinin olması gerekmektedir.

  Fiyata dahil olan hizmetler

  THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul-Podgorica gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri Havalimanı vergileri Seçilen kategori otellerde yarım pansiyon konaklama (***Butua Hotel konaklamalı paket Oda&Kahvaltı olaraktır) Özel araçlarla Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri Panoramik Budva şehir turu Türkçe rehberlik hizmeti Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

  Fiyata dahil olmayan hizmetler

  Yurtdışı Çıkış Harç Pulu Kişisel harcamalar Ekstra turlar

  Önemli Notlar

  ***Satın alınan tur Bin-Rota organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır. Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. Program SOR-SAT bir program olup, kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. Belirtilen uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında olunması gerekmektedir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır Yurtdışı çıkış harcı fiyatlarımıza dahil değildir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
  Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Binrota sorumlu tutulamaz. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Binrota sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

  Sıkça sorulan sorular

  Sağlık: Ülkeye girişte herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgenin iyi otellerinde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Gezi boyunca musluk suyu içmemenizi yalnızca ilk kez sizin tarafınızdan açılacak şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz. Vize Bilgileri: Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır. Uçuş Süreleri: İstanbul-Podgorica arası direkt uçuş olup, uçuş süresi 1 saat 15 dakikadır. Para Birimi: Montenegro Euro Bölgesi ülkelerindendir. Gezi için yanınıza Euro almanızı ve bunun küçük birimlerini de yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz. Saat Dilimi: Türkiye ile Montenegro arasında -1 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Montenegro’da saat 11.00’dir. Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Bölgede Akdeniz iklimi hakimdir. Deniz, kum,güneş tatili olması sebebiyle tişört, şort, ince pantalonlar ile birlikte mayo, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi mutlaka yanınıza almayı unutmayın. Bunun dışında kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, sezonuna göre akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Yemek Kültürü: Montenegro mutfağında Osmanlı’ya ait pek çok lezzet bulmak mümkün. Bir liman kenti olması sebebiyle deniz ürünlerini de mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Bununla beraber İtalyan ve Çin yemeklerinin sunulduğu restoranlarda mevcuttur. Ülke mutfağında kuzu eti, sığır etinden çeşitli lezzetler görmek mümkündür. Elektrik: 200-220 V kullanılmaktadır. Prizler Türkiye ile aynı standarttadır. Alışveriş: Şehrin Old Town bölgesinde çeşitli butik dükkanlar ve çeşitli markaların kıyafetlerini bulabileceğiniz alışveriş merkezi bulunmaktadır. Magnetler, biblolar & süsler, deniz kabuğundan süsler, eski paralar madalyonlar şehirde bolca bulabileceğiniz hediyelik eşyalardan.

  Budva(4) 21-25 Mayıs / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  21.05.2018 / 25.05.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 649 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 549 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 549 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 499 EUR
   
  Budva(4) 11-15 Haziran / Hotel Tara 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  11.06.2018 / 15.06.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 779 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 629 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 629 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 579 EUR
   
  Budva(4) 11-15 Haziran / Hotel Kadmo 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  11.06.2018 / 15.06.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 25-29 Haziran / Hotel Tara 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  25.06.2018 / 29.06.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 699 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 599 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 599 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 549 EUR
   
  Budva(4) 25-29 Haziran / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  25.06.2018 / 29.06.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 749 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 02-06 Temmuz / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  02.07.2018 / 06.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 949 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 02-06 Temmuz / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  02.07.2018 / 06.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 799 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 09-13 Temmuz / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  09.07.2018 / 13.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 949 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 09-13 Temmuz / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  09.07.2018 / 13.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 16-20 Temmuz / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  16.07.2018 / 20.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 16-20 Temmuz / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  16.07.2018 / 20.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1019 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 23-27 Temmuz / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  23.07.2018 / 27.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 23-27 Temmuz / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  23.07.2018 / 27.07.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1019 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 30 Temmuz-03 Ağustos / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  30.07.2018 / 03.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 30 Temmuz-03 Ağustos / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  30.07.2018 / 03.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1019 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 06-10 Ağustos / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  06.08.2018 / 10.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 13-17 Ağustos / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  13.08.2018 / 17.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 889 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 13-17 Ağustos / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  13.08.2018 / 17.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 1019 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 27-31 Ağustos / Bracera Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  27.08.2018 / 31.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 799 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 150 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 27-31 Ağustos / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  27.08.2018 / 31.08.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 999 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 03-07 Eylül / Hotel Kadmo 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  03.09.2018 / 07.09.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 969 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR
   
  Budva(4) 03-07 Eylül / Butua Hotel 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  03.09.2018 / 07.09.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 949 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 649 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 599 EUR
   
  Budva(4) 10-14 Eylül / Hotel Kadmo 4* vb. / Türk Hava Yolları
  Tarihler
  10.09.2018 / 14.09.2018

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 05.00’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nın TK1085 seferi ile saat 08:00’de Podgorica’ya uçuş. Yerel saat ile 08.55’de varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 959 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  Üç Kişilik Oda Kişi Başı 699 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 180 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 649 EUR