Barcelona Turu

3 gece 4 gün
19.01.2019 tarihinden itibaren

  1.Gün: İstanbul-Barcelona "Şehir Turu"

  Dış hatlar terminalinde belirtilen buluşma noktasında Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Barcelona ‘ya hareket. İspanya ‘nın Katalan bölgesinde bulunan Barcelona’da sanata, mimariye, kültüre, eğlence ve alışverişe doyamayacaksınız. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

  2.Gün: Barcelona "Serbest Gün"

  Sabah kahvaltısının ardından Barcelona'yı keşfetmek için serbest zamanınız olacak. Rehberinizin önerileri doğrultusunda Park Güell'e gidebilir veya bitmeyen kilise olarak da bilinen La Sagrada Familia'yı gezebilir veya Barcelona'nın sahil bölgesi olan Barceloneta'yı keşfedebilirsiniz. Geceleme otelde.

  3.Gün: Barcelona "Ekstra Figueras-Dali Müzesi Turu"

  Dünyanın en çılgın sanatçısını yakından tanıma imkanı! Dünyanın en kendine özgü ve dahi sanatçısının kendi elleriyle tasarladığı müze, sanata en ilgisizleri bile kendine hayran bırakıyor. Barcelona’ya 1,5 saat mesafede bulunan Figueras kentinde yeralan müzede Salvador Dali’nin dehasına hayran kalacaksınız. Dönüş yolunda ünlü markaların indirimli satış mağazalarının bulunduğu La Roca'da alışveriş için serbest zaman ve otele dönüş. Akşam arzu edenlerle Flamenko'yu yaşıyoruz. Akdeniz sularında yaratılmış en renkli mozaiklerden biri olan flamenkonun kökleri Akdeniz’in ötesine, Hindistan’a kadar gider. Hindistan’dan göçen çingeneler Endülüs’te Arap mirasıyla buluşunca ortaya çok özgün bir müzik ve dans kompozisyonu çıkar. Arap mirasını buraya taşıyan da Emevi sarayından halifenin öfkesi yüzünden kaçan Ziryap’tır. Arapça fellah (köylü) ve mengü (göçer) sözcüklerinden türeyen flamenko, bugün hâlâ çağdaş gösteri sanatları arasındaki ayrıcalıklı yerini korumaktadır. Tablao adı verilen mekanlarda seyircisiyle buluşan flamenko, İspanya’da yaşayabileceğiniz en otantik ve heyecanlı deneyim olacaktır.

  4.Gün: Barcelona-İstanbul

  Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve havalimanı transfer saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşmanın ardından İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 4 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

  Otel Bilgileri

  Grupotel Gran Vía 678 4* vb.

  Fiyatlarımıza dahil olan hizmetler

  İstanbul-Barcelona-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi Dört yıldızlı otelde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama Havaalanı-otel-havaalanı transferleri Panoramik yarım gün şehir turu Setur rehberlik hizmetleri Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır)

  Önemli Bilgiler

  Üç kişilik odalarda konaklama müsaitliğe bağlıdır. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir... Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır. Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur. Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) fiyatımıza dahil değildir. Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir. Barcelona’da yapacağınız alışverişleriniz aynı gün içinde aynı mağazada 90,15 EURO’yu geçerse ödediğimiz KDV’yi geri alma hakkımız doğmaktadır.Bu işleme TAX FREE denmektedir.Bu işlemi yapabilmek için aynı mağazada satıcıya tax free formu doldurtmamız gerekmektedir. Barcelona kapkaç olaylarının fazlaca yaşandığı şehirlerden biridir.Bu nedenle pasaportunuzu otel odalarında bulunan kasalarda muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz.Barcelona’da çeşme sularını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Barcelona’da mağazaların çalışma saatleri 10.00 ile 20.00 arasıdır.Ama mağazaların çoğu 13.00 ile 17.00 arası siesta nedeniyle kapanmaktadır.

  Ekstra Turlar

  Figueras-Dali Müzesi Turu - 70 Euro (Kişi başı)
  Dünyanın en kendine özgü ve dahi sanatçısının kendi elleriyle tasarladığı müze sanata en ilgi duymayanları bile kendine hayran bırakıyor. Barcelona’ya 1,5 saat mesafede bulunan Figueras kentinde yeralan müzede Salvador Dali’nin dehasına hayran kalacaksınız. Dönüş yolunda ünlü markaların indirimli satış mağazalarının bulunduğu La Roca'da alışveriş için serbest zaman ve otele dönüş.
  Flamenko Turu - (Değişik mekanlardaki güncel fiyatlar için rehberimiz bilgi verecektir) Akdeniz sularında yaratılmış en renkli mozaiklerden biri olan flamenkonun kökleri Akdeniz’in ötesine, Hindistan’a kadar gider. Hindistan’dan göçen çingeneler Endülüs’te Arap mirasıyla buluşunca ortaya çok özgün bir müzik ve dans kompozisyonu çıkar. Arap mirasını buraya taşıyan da Emevi sarayından halifenin öfkesi yüzünden kaçan Ziryap’tır. Arapça fellah (köylü) ve mengü (göçer) sözcüklerinden türeyen flamenko, bugün hâlâ çağdaş gösteri sanatları arasındaki ayrıcalıklı yerini korumaktadır. Tablao adı verilen mekanlarda seyircisiyle buluşan flamenko, İspanya’da yaşayabileceğiniz en otantik ve heyecanlı deneyim olacaktır.
  EKSTRA TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

  Barcelona(3) 19-22 Ocak / Türk Havayolları
  Tarihler
  19.01.2019 / 22.01.2019

  İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Setur deski önünde saat 05:45'de Setur rehberi ile buluşma. Türk Hava Yolları TK 1853 seferi ile saat 08:45'de Barcelona'ya hareket. 10:25'de Barcelona'ya varış.

  Fiyatlar

  -- Oda Tipi -- -- Kişi Başı Fiyatı --
  Tek Kişilik Oda 798 EUR
  İki Kişilik Oda Kişi Başı 648 EUR
  1. Çocuk 0-1 Yaş 198 EUR
  1. Çocuk 2-11 Yaş 628 EUR